Felnőtt
Felnőtt ember vagyok, eleget tapasztaltam, láttam már, de itt van ez a telefonszex, még soha nem próbáltam. No,mondom magamnak próbáljuk ki egyszer ezt is, és már tárcsázok is.
A vonal másik végén Andrea búgó hangja turbékol. Nem vesztegeti az idejét, rögtön témánál is vagyunk.
Közli velem, hogy ő meztelen és a hangom simogatás, ami olthatatlan szenvedélyes vágyat kelt benne.
Megkér, hogy helyezzem magam kényelembe.
A szám kiszárad, olyan izgalomba jövök én is, hogy kényelembe helyezem magam.
Megkér, hogy vetkőzzek én is le. Levetkőzöm. Ott vagyok csupaszon, mint egy szalámis szendvics szalámi nélkül és ekkor, valami marha elkezdi verni a telefonfülke üvegét!
Hogy micsoda alakok vannak!
A vonal másik végén Andrea búgó hangja turbékol. Nem vesztegeti az idejét, rögtön témánál is vagyunk.
Közli velem, hogy ő meztelen és a hangom simogatás, ami olthatatlan szenvedélyes vágyat kelt benne.
Megkér, hogy helyezzem magam kényelembe.
A szám kiszárad, olyan izgalomba jövök én is, hogy kényelembe helyezem magam.
Megkér, hogy vetkőzzek én is le. Levetkőzöm. Ott vagyok csupaszon, mint egy szalámis szendvics szalámi nélkül és ekkor, valami marha elkezdi verni a telefonfülke üvegét!
Hogy micsoda alakok vannak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Felnőtt
Két osztálytárs nosztalgiázik:
- Na, és hogy állsz a nőkkel barátom?
- Hagyd el pajtás, már 10 éve, hogy impotens vagyok. Hát te?
A másik diadalittasan kapja fel a fejét.
- Lekopogom, kérlek, én hála Istennek, csak 5 éve!
- Na, és hogy állsz a nőkkel barátom?
- Hagyd el pajtás, már 10 éve, hogy impotens vagyok. Hát te?
A másik diadalittasan kapja fel a fejét.
- Lekopogom, kérlek, én hála Istennek, csak 5 éve!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,12
Felnőtt
Arisztid báró Párizsban járva megismerkedik egy fiatal nővel, aki rövid beszélgetés után meghívja a lakására. Mikor végeznek a kufircolással s Arisztid öltözködni kezd, a nő így szól:
- Uram, rátérhetnénk az anyagiakra?
- De kedves hölgyem, csak nem gondolja, hogy egy úriember az ilyesmiért pénzt fogad el?
- Uram, rátérhetnénk az anyagiakra?
- De kedves hölgyem, csak nem gondolja, hogy egy úriember az ilyesmiért pénzt fogad el?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,38
Felnőtt
Nászutas pár kivesz egy szobát. Két nap múlva a házinéni aggódva bekopog:
- Elnézést, kedveseim, de nem kérnek valamit enni?
- Köszönjük, de mi nem éhezünk, mert a szerelem gyümölcsein élünk.
Ez még jó néhányszor megismétlődik, majd utoljára azt mondja a néni:
- Elnézést, tudom, hogy a szerelem gyümölcsein élnek, de a héját ne dobálják ki az udvarra, mert a tyúkjaim napok óta luftballont tojnak tőle...
- Elnézést, kedveseim, de nem kérnek valamit enni?
- Köszönjük, de mi nem éhezünk, mert a szerelem gyümölcsein élünk.
Ez még jó néhányszor megismétlődik, majd utoljára azt mondja a néni:
- Elnézést, tudom, hogy a szerelem gyümölcsein élnek, de a héját ne dobálják ki az udvarra, mert a tyúkjaim napok óta luftballont tojnak tőle...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Felnőtt
Egy férfi egy hotel bárjában megismerkedik egy idősebb, de elég csinos
nővel. Iszogatnak, beszélgetnek, kiderül, hogy a nő már 55 is elmúlt. Úgy 3-4 pohár ital után közelebb hajol a nő a férfihoz, és a fülébe súgja:
- Próbáltad már hármasban? Mit szólnál egy anya-lánya pároshoz?
- Még soha, de nem volna ellenemre a dolog! - feleli izgatottan a férfi.
- Nos, akkor ma este szerencséd van. Gyere velem!
Felmennek a nő szobájába. Belépnek az előszobába, a nő felkapcsolja a villanyt és beszól:
- Mama, nézd csak kit hoztam!
nővel. Iszogatnak, beszélgetnek, kiderül, hogy a nő már 55 is elmúlt. Úgy 3-4 pohár ital után közelebb hajol a nő a férfihoz, és a fülébe súgja:
- Próbáltad már hármasban? Mit szólnál egy anya-lánya pároshoz?
- Még soha, de nem volna ellenemre a dolog! - feleli izgatottan a férfi.
- Nos, akkor ma este szerencséd van. Gyere velem!
Felmennek a nő szobájába. Belépnek az előszobába, a nő felkapcsolja a villanyt és beszól:
- Mama, nézd csak kit hoztam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Felnőtt
50 éves érettségi bankett után ketten bolyonganak a kisváros utcáin.
- Te, menjünk el még egyszer utoljára a kupiba! - mondja az egyik.
El is indulnak, de nem találják a kupit.
- Te, én úgy emlékszem, ebben a keresztutcában van.
- Jó, de jobbra, vagy balra.
- Hát, arra nem emlékszem már. Ott jön egy öreg nénike, kérdezd meg tőle.
- Én ugyan nem kérdezek ilyesmit, kérdezd meg te, ha nem szégyelled.
A másik megállítja a nénit:
- Mamikám, mondja a zsinagóga erre van? - mutat jobbra.
- Nem fiam, arra kupleráj van, a zsinagóga balra van.
- Te, menjünk el még egyszer utoljára a kupiba! - mondja az egyik.
El is indulnak, de nem találják a kupit.
- Te, én úgy emlékszem, ebben a keresztutcában van.
- Jó, de jobbra, vagy balra.
- Hát, arra nem emlékszem már. Ott jön egy öreg nénike, kérdezd meg tőle.
- Én ugyan nem kérdezek ilyesmit, kérdezd meg te, ha nem szégyelled.
A másik megállítja a nénit:
- Mamikám, mondja a zsinagóga erre van? - mutat jobbra.
- Nem fiam, arra kupleráj van, a zsinagóga balra van.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Felnőtt
Egy fiatal házaspár az anyósnál lakik. Reggel felkel az ifjú férj és azt mondja:
- Asszony, minden reggel az asztalon legyen egy feles!
Asszony: - Hogy-hogy?
Anyós: - Hogy-hogy?
Férj: - Úgy hogy én vagyok a ház ura.
2. nap reggel:
- Asszony, minden reggel új nyakkendő, új ing legyen kikészítve!
Asszony: - Hogy-hogy?
Anyós: - Hogy-hogy?
Férj: - Úgy hogy én vagyok a ház ura.
3. nap reggel:
- Asszony, egy éjszaka veled, egy éjszaka anyáddal hálok.
Asszony: - Hogy-hogy?
Anyós: - Úgy, hogy ő a ház ura.
- Asszony, minden reggel az asztalon legyen egy feles!
Asszony: - Hogy-hogy?
Anyós: - Hogy-hogy?
Férj: - Úgy hogy én vagyok a ház ura.
2. nap reggel:
- Asszony, minden reggel új nyakkendő, új ing legyen kikészítve!
Asszony: - Hogy-hogy?
Anyós: - Hogy-hogy?
Férj: - Úgy hogy én vagyok a ház ura.
3. nap reggel:
- Asszony, egy éjszaka veled, egy éjszaka anyáddal hálok.
Asszony: - Hogy-hogy?
Anyós: - Úgy, hogy ő a ház ura.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,69
Felnőtt
Három öreg bácsika a parkban arról beszélget, mennyire rossz dolog megöregedni.
- Tegnap is ez a ronda szeles idő nagyon megviselte a reumámat! Úgy fájtak az ízületeim, hogy majd megbolondultam.A reuma, az borzasztó!
- Én meg reggel felmentem a fiamhoz, az első emeleten laknak. Nem kaptam levegőt, teljesen kifulladtam. A szív, a szív! Csak az működne most is úgy mint régen...
- Ne is mondjátok! Ágyban vagyunk, fickósnak érzem magam, odaszólok hát az asszonynak:
Mama, kettyintünk egyet?
Erre mit válaszol: meg vagy te húzatva öreg, 10 perce kettyintettünk!
Jaj, a memória, a memória nem a régi már!
- Tegnap is ez a ronda szeles idő nagyon megviselte a reumámat! Úgy fájtak az ízületeim, hogy majd megbolondultam.A reuma, az borzasztó!
- Én meg reggel felmentem a fiamhoz, az első emeleten laknak. Nem kaptam levegőt, teljesen kifulladtam. A szív, a szív! Csak az működne most is úgy mint régen...
- Ne is mondjátok! Ágyban vagyunk, fickósnak érzem magam, odaszólok hát az asszonynak:
Mama, kettyintünk egyet?
Erre mit válaszol: meg vagy te húzatva öreg, 10 perce kettyintettünk!
Jaj, a memória, a memória nem a régi már!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Felnőtt
Két barátnő elhatározza, hogy rendeznek egy görbe estét a férjeik nélkül. Az este jól sikerül, pompásan érzik magukat, kicsit iszogatnak is. Ahogy hazafelé botladoznak részegen, hirtelen mindkettejükre rájön a pisilhetnék.Mivel éppen egy temető mellett vannak, bemennek a sírokhoz, a bokrok közé. Mikor végeznek, azzal a problémával szembesülnek, hogy nincs semmi, amivel megtörölhetnék magukat. Egyikük lehúzza a bugyiját és megtörölközik vele, majd eldobja a ruhadarabot. A másiknak jobb ötlete támad, a mellette lévő síron található virágokról leszakít egy nagyobb levelet. Másnap az egyikük férje szomorúan mondja a haverjának:
- Te, komám, nem tudom hol voltak a lányok, de az én feleségem bugyi nélkül jött haza!
- Az semmi! - mondja a másik. - Te még szerencsés vagy, az enyémnek a seggén egy szalag volt azzal a felirattal, hogy "Sosem felejtünk el, a helyi tűzoltóőrs!"
- Te, komám, nem tudom hol voltak a lányok, de az én feleségem bugyi nélkül jött haza!
- Az semmi! - mondja a másik. - Te még szerencsés vagy, az enyémnek a seggén egy szalag volt azzal a felirattal, hogy "Sosem felejtünk el, a helyi tűzoltóőrs!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,60
Felnőtt
Mit mond a pesszimista férfi?
- Már megint nem áll föl!
Mit mond az optimista?
- Milyen szépen lóg!
- Már megint nem áll föl!
Mit mond az optimista?
- Milyen szépen lóg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
top10 vicc a kategóriában