Kocsma
A kocsmába bemegy a feleség:
- Mondja uram, itt van a férjem?
- Nincs itt! - feleli a csapos.
- De még a nevét sem mondtam!
- Nálunk soha senki férje nincs itt...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Kocsma
Két sofőr pálinkázik a kocsmában, kint meg járó motorral pöfögnek a kocsik.
Az ablakon keresztül lesi a rendőr, ahogy a sofőrök koccintanak.
- Hé! - Kiált oda. - Maguk mit isznak?
- Pertut.
- Az más! Mert ha pálinka lenne, most rögtön elvenném a jogosítványukat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,57
Kocsma
Egy dühös fickó lép be a kocsmába, kezében egy pisztollyal.
- Úgy hallottam, a feleségem megcsalt valakivel! Hadd lássam, van-e elég bátorság benne, hogy kiálljon velem!
Erre egy hang a háttérből:
- Haver, szerintem nincs elég golyó a pisztolyodban...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Kocsma
Egy részeg bemegy a kocsmába, és így szól:
- Kérek egy pohár sört!
- Elnézést uram, de részegeket nem szolgálunk ki - szögezi le a kocsmáros.
- Nem nekem kell, hanem a barátomnak.
- És hol a barátja?
- Kint fekszik az ajtó előtt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Kocsma
Egy törzsvendég meséli kedvenc kocsmájában az ivócimboráknak:
- Képzeljétek, tegnap, amíg itt voltam veletek, valaki betört a lakásunkba!
- És, jelentős a kár?
- Igen, szegénynek eltört az állkapcsa, 3 foga kitört és leszakadt a bal heréje.
Az asszony azt hitte, én megyek haza, részegen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,51
Kocsma
Egy részeg pasi a kocsmában már a 10. italt rendelné...
A pincér odaszól neki:
- Uram, azt gondolom, hogy már eleget ivott!
Erre a részeg:
- Fi-figyelj, ha-ha-haver! Én már ha-harminc éve i-i-szom, és még mosst se tudom, mikor e-elég. Akkor te-te ho-ho honnan tu-tu tudnád?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,47
Kocsma
Egy részeg ember bemegy a kocsmába, és még inni akar. A kocsmáros már nem akarja kiszolgálni, de a férfi tovább erősködik.
- Jól van - mondja a kocsmáros - ha be tudod bizonyítani, hogy még nem vagy túl részeg, kiszolgállak. Nyomj le itt 10 fekvőtámaszt a pult előtt. Ha sikerül, kapsz még inni.
Az ember nekiáll és elkezdi nyomni a fekvőtámaszokat.
Éppen akkor nyit be a kocsmába egy másik részeg, és gondolkozva megáll a szokatlan gyakorlatot végző úr előtt majd egy kis idő múlva megszólal:
- Hmm, sok mindent hallottam már, volt úgy, hogy valaki részeg volt, és ellopták a kabátját. Olyanról is hallottam, hogy valaki részeg volt, s ellopták a pénztárcáját. De hogy a nőt kilopták volna alóla, arról még nem hallottam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Kocsma
Kijön egy részeg fickó a kocsmából és akkorát esik, mint az ólajtó. A járókelők felsegítik.
- Ugye, ugye, nem kellett volna ennyit inni.
- Marhaság. Menni nem kellett volna.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Kocsma
Három cowboy vitatkozik a kocsmában, hogy ki tud a legjobban bánni a fegyverrel. Eldöntik, hogy kiállítanak egy embert közepre, belenyomnak egy szál cigarettát a szájába és az lesz a cél.

Jön az első, előkapja a fegyverét, lő, eltalálja a cigaretta parazsát. Zsebre vágja a pisztolyt és azt mondja:
- I am Joe. (Joe vagyok.)
Jön a második, ő eltalálja a cigaretta közepét, és ezt mondja:
- I am Bill. (Bill vagyok.)
Jön a harmadik, és ő eltalálja az ember fejét, és ezt mondja:
- I am sorry. (Sajnálom.)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,20
Kocsma
Bush és Powell üldögél a kocsmában. Bejön egy fickó, odamegy hozzájuk
és megkérdi
- Helló fiúk, miről beszélgettek?
- Épp a III. világháborút tervezzük.
- Igen? És mi a terv?
- Megölünk 140 millió afgánt, meg egy biciklis postást.
- Egy biciklis postást? Őt meg miért?
Erre Bush odafordul Powellhez

- Látod én megmondtam, hogy a 140 millió afgán senkit sem fog érdekelni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46