Kocsma
Három cowboy vitatkozik a kocsmában, hogy ki tud a legjobban bánni a fegyverrel. Eldöntik, hogy kiállítanak egy embert közepre, belenyomnak egy szál cigarettát a szájába és az lesz a cél.

Jön az első, előkapja a fegyverét, lő, eltalálja a cigaretta parazsát. Zsebre vágja a pisztolyt és azt mondja:
- I am Joe. (Joe vagyok.)
Jön a második, ő eltalálja a cigaretta közepét, és ezt mondja:
- I am Bill. (Bill vagyok.)
Jön a harmadik, és ő eltalálja az ember fejét, és ezt mondja:
- I am sorry. (Sajnálom.)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,20
Kocsma
Kovács egy ikerpár egyik tagjának udvarol. A kocsmában a csapost már régóta furdalja a kíváncsiság, ezért úgy dönt, hogy megkérdi:
- Árulja el, hogyan tudja megkülönböztetni őket egymástól?
- Egyszerű, meg sem próbálom.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,87
Kocsma
"Kérjük ne dobjanak égő cigarettacsikket a földre, mert megégetheti a távozó vendégeink tenyerét és térdét!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,31
Kocsma
Kiss a vendéglőben észreveszi, hogy a szemközti asztalnál egy részeg jóízűen alszik. Egy idő után megunja a horkolását, és szól a pincérnek, hogy dobja ki.
- Bolond lennék kidobni uram, ő a legjobb vendég! - Háromszor keltettem fel, és mindig kifizette a számlát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
Kocsma
Bill és Joe megáll egy kocsmánál amely előtt egy gyönyörű fekete paripa áll.
- Kié lehet ez a szép ló? - töpreng Bill.
- A kocsmárosé vagyok, uram - szólal meg a ló. - Itt van bennt a kocsmában.
- Te, hallod ez a ló beszél? - dadog ijedten Bill.
- Persze uram! - horkant a ló. - Sőt, tavaly én nyertem meg az Epsomi Derby-t.
Bill lelkendezve rohan be a kocsmároshoz:
- Uram, adja el nekem a lovát. Bármit megadok érte.
- Minek kell magának az a ló? - kérdi az egyik vendég.

- Á, hagyd! - szól a kocsmáros. - Az a hazug dög már biztosan neki is bemesélte, hogy tavaly ő nyerte meg az Epsom Derby-t.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Kocsma
Egy szíriai menekült bemegy az Ásotthalmi kocsmába...
- Pálinkája van?
- Van, milyet szeretne?
- Valami jó kerítésszaggatót!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,1
Kocsma
Megy hazafelé egy részeg pasi, de a nagy kábulatban eltéved. Ahogy mászkál ide-oda, betéved a temetőbe. Mivel nagyon sötét van, nem vesz észre egy frissen ásott sírhelyet, és beleesik. Az ütődéstől elveszti az eszméletét, és csak másnap reggel tér magához. Nagy nehezen kimászik a sírból, és felkiált:
- Azannyát! Eljött a Feltámadás, és én vagyok az első!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,25
Kocsma
Egy dühös fickó lép be a kocsmába, kezében egy pisztollyal.
- Úgy hallottam, a feleségem megcsalt valakivel! Hadd lássam, van-e elég bátorság benne, hogy kiálljon velem!
Erre egy hang a háttérből:
- Haver, szerintem nincs elég golyó a pisztolyodban...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Kocsma
A kocsmában a kisfiú odamegy az apukájához: - Apa! Anya azt üzeni, hogy gyere haza!
- Kisfiam! Látod azt a két szöget a falban? Mondd meg anyádnak, ha abból a két szögből négy lesz, akkor hazamegyek.
- Apa, akkor már indulhatunk, mert ott csak egy szög van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,13
Kocsma
Kohn bemegy Grünhöz, a kocsmároshoz és kér tőle egy üveg fehér bort. Megkapja. Aztán meggondolja magát:
- Te Grün, adjál nekem inkább egy üveg vöröset! - És ezzel visszaadja a fehéret.
Grün kihozza a vöröset, Kohn pedig se szó se beszéd megindul vele kifelé. Grün utánaordít:
- Hé, te Kohn, nem fizetted ki a vöröset!
- De adtam helyette egy üveg fehéret!
- De azt sem fizetted ki!
- Miért fizettem volna, megittam én azt?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66