Kocsma
Bemegy az első cowboy a kocsmába, lelövi a pultról az egyik söröskorsót:
- I'm Bob - mondja.
Bemegy a 2. cowboy, lelövi a kalapot a kocsmárosról:
- I'm Jack - mondja.
Bemegy a 3. is, lelövi a kocsmárost:
- I'm sorry - mondja.
- I'm Bob - mondja.
Bemegy a 2. cowboy, lelövi a kalapot a kocsmárosról:
- I'm Jack - mondja.
Bemegy a 3. is, lelövi a kocsmárost:
- I'm sorry - mondja.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,12
Kocsma
Egy atom részeg pasi kilép a kocsmából és leül a járdára. Arra megy a rendőr:
- Maga mit csinál itt, miért nem megy már haza?!
- Hát gondoltam, ha már így forog a föld, nem fárasztom magam, megvárom míg ideér a házam.
- Maga mit csinál itt, miért nem megy már haza?!
- Hát gondoltam, ha már így forog a föld, nem fárasztom magam, megvárom míg ideér a házam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,69
Kocsma
Pista bácsi jó ideje kedvenc kocsmájában iszogat. Érzi, hogy nem tud felállni, akárhogy próbálja. Gondolja, egy kis friss levegő nem árt, ezért kikúszik az ajtóig.
Mikor kimászik, látja, még mindig nem tud felállni. Na, gondolja, talán ha hazakúszik, akkor majd sikerül.
Hazaér, de csak nem tud felállni. Bekászálódik az ágyba és egyből kidől. Másnap a felesége ébreszti fel, és így szól:
- Már megint segg részegre ittad magad a kocsmában!
- Honnan tudod?
- Szóltak, hogy ott hagytad a tolókocsid!
Mikor kimászik, látja, még mindig nem tud felállni. Na, gondolja, talán ha hazakúszik, akkor majd sikerül.
Hazaér, de csak nem tud felállni. Bekászálódik az ágyba és egyből kidől. Másnap a felesége ébreszti fel, és így szól:
- Már megint segg részegre ittad magad a kocsmában!
- Honnan tudod?
- Szóltak, hogy ott hagytad a tolókocsid!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Kocsma
Németországban egy orosz férfi beül a kocsmába, és sorra rendeli a finom német söröket. A pincérnek feltűnik, hogy minden egyes alkalommal eltűnik a kartonból készült poháralátét.
Mikor már a 4. korsóval viszi ki, nem visz hozzá poháralátétet.
Mire az orosz méltatlankodva:
- Keksz nyet?
Mikor már a 4. korsóval viszi ki, nem visz hozzá poháralátétet.
Mire az orosz méltatlankodva:
- Keksz nyet?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,76
Kocsma
Egy férfi éjjel háromkor kissé ittasan szédeleg az utcán. Megszólítja egy rendőr:
- Hová-hová ilyen későn, uram?
- Éppen egy leckére megyek.
- Ne mondja! És ki tart ilyenkor, éjjel háromkor oktatást?
- A feleségem.:(
- Hová-hová ilyen későn, uram?
- Éppen egy leckére megyek.
- Ne mondja! És ki tart ilyenkor, éjjel háromkor oktatást?
- A feleségem.:(
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,74
Kocsma
Délelőtt a kocsma előtt találkozik két cimbora:
- Haver, iszunk egy pálinkát?
- Nincs túl korán?
- Mihez, a pálinkához?
- Nem, a hülye kérdésekhez!
- Haver, iszunk egy pálinkát?
- Nincs túl korán?
- Mihez, a pálinkához?
- Nem, a hülye kérdésekhez!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,24
Kocsma
Két cimbora beszélget a kocsmában:
- Hallottad barátom? Kenderesi annyit ivott, hogy tegnap végleg elhagyta a felesége...
- Pincér, még két felest kérünk!
- Hallottad barátom? Kenderesi annyit ivott, hogy tegnap végleg elhagyta a felesége...
- Pincér, még két felest kérünk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,30
Kocsma
Hétfőn bemegy egy pasi a munkahelyére. A feje csupa kék, zöld és piros foltokkal ékes. Kérdezi tőle a munkatársa:
- Veled meg mi történt?
- Tudod, az este részegen mentem haza és a kutyám nem ismert meg.
- Elválnék én attól a kutyától!
- Veled meg mi történt?
- Tudod, az este részegen mentem haza és a kutyám nem ismert meg.
- Elválnék én attól a kutyától!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,74
Kocsma
Egy boros pince falára egyszer egy ember, a boldogság pillanatában ezeket a sorokat rótta:
Aki a bort a nőket és a dalt szereti, rossz ember nem lehet.
Egy elkeseredett ember melléírta a következőt:
Ha innád a borom, hálnál a nőmmel és anyósom tanítana dalra, nem írnál ilyet a falra. Marha!
Aki a bort a nőket és a dalt szereti, rossz ember nem lehet.
Egy elkeseredett ember melléírta a következőt:
Ha innád a borom, hálnál a nőmmel és anyósom tanítana dalra, nem írnál ilyet a falra. Marha!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,81
Kocsma
Egy házaspár üldögél a presszóban. Az asszony korholni kezdi a férjét:
- Béla, már ötször mentél oda a pulthoz újabb és újabb pohár konyakért. Mit gondolnak rólad az emberek?
- Semmit, drágám. Mindig azt mondom, hogy neked hozom...
- Béla, már ötször mentél oda a pulthoz újabb és újabb pohár konyakért. Mit gondolnak rólad az emberek?
- Semmit, drágám. Mindig azt mondom, hogy neked hozom...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29