Móricka
- Jegyeket, bérleteket kérek!

Móricka válaszol:
- Anyád tudja, hogy itt kéregetsz?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,33
Móricka
Mórickát megkéri az apja:
- Fiam, itt van ecset és festék, fesd le az ablakokat!
30 perc múlva jön is a kis lurkó:
- Apu, és a kereteket is?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Móricka
Biológia órán tanárnő kérdi Mórickát:
- Móricka, mije van a libának?
- Szeme!
- Móricka, és még mije van a libának?
- Másik szeme!
- Móricka! Mivel takaróztok otthon, ha hideg van?
- Párnával!
- És Móricka, mi van a párnában?
- Toll!
- Tehát akkor Móricka, mije van a libának?
- Szeme!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Móricka
Móricka ül az órán és megkérdi a tanárnőt.
- Tanárnéni kimehetek kakálni?
Mondja a tanárnő Mórickának:
- Móricka csak akkor mehetsz ki kakálni, ha elmondasz 3 kőfajtát.
Móricka mondja:

- Ilyenkő, olyankő, Mórickának szarnikő !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Móricka
Pistike odamegy az apjához:
- Apa milyenek voltak a 80-as évek?
- Áh, a jó 80-as évek, finom ételek, jó italok, szép nők...
- Miért most mi van?
- Gyors-kaja, csapvíz, anyád...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Móricka
Irodalom órán:

- Pistike, ki a kedvenc íród?
- A papám. Mindig ő írja az igazolásokat, amikor nem jövök iskolába.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,37
Móricka
Móricka anyja várja, hogy Móricka hazaérjen a suliból.
- Na, fiam! Mutasd a bizonyítványodat!
- Nincs nálam.
- Hogyhogy?
- Pistikének kölcsön adtam.
- Minek neki?
- Ijesztgetni a szüleit.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Móricka
Móricka odamegy a plázában a biztonsági őrhöz:
- Bácsi, tessék nekem segíteni, elvesztettem az apukámat!
- Tudnál róla személyleírást adni?
- Igen, szereti a sört meg a nőket.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Móricka
Hölgyem, megkérné a kisfiát, hogy ne utánozzon már engem?
- Pistike, hányszor mondtam már, hogy ne viselkedj úgy, mint egy hülye!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Móricka
A gyerekeket az oviban arról faggatja az óvónéni, hogy mi nincs a családjuknak?
Az első gyerek azt mondja:
- Nekünk nincs plazma TV-nk.
A második:
- Nekünk nincs autónk.
A harmadik:
- Nekünk nincs jachtunk.
Pistike jelentkezik:
- Nekünk mindenünk megvan, óvónéni.
- Hát ez meg hogy lehet? - csodálkozik az óvónéni.
- Úgy, hogy tegnap, amikor apukám tök részegen haza állított és bele hányt az egyik fiókba, anyu azt mondta, "na már csak ez hiányzott!"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55