Móricka
- Tanárnő! Bevallom én szerelmes vagyok magába – mondja Móricka.
- De Móricka, nekem nem kellenek gyerekek!
- Nem gond, majd vigyázunk!
- De Móricka, nekem nem kellenek gyerekek!
- Nem gond, majd vigyázunk!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Móricka
Mórickát az iskolában felszólítja a tanárnő:
- Móricka, ha a nagymamád félbe vág egy szelet hús, mennyi lesz belőle?
- 2 - feleli Móricka.
- Remek! És ha azt is félbe vágja?
- 4.
- Kitűnő. És ha azt is?
- 8.
- Nagyon jó. Ha azt is?
- 16.
- Igen. És ha még azt is félbe vágja?
- Fasírt! - vágja rá Móricka.
- Móricka, ha a nagymamád félbe vág egy szelet hús, mennyi lesz belőle?
- 2 - feleli Móricka.
- Remek! És ha azt is félbe vágja?
- 4.
- Kitűnő. És ha azt is?
- 8.
- Nagyon jó. Ha azt is?
- 16.
- Igen. És ha még azt is félbe vágja?
- Fasírt! - vágja rá Móricka.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,91
Móricka
- A vakond naponta annyit eszik, mint amennyi a testsúlya - magyarázza a tanárnéni.
Mire Pistike közbeszól:
- És honnan tudja a vakond, hogy mennyi a súlya?
Mire Pistike közbeszól:
- És honnan tudja a vakond, hogy mennyi a súlya?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,64
Móricka
A nyelvtan tanár kérdezi Mórickát:
– Milyen időben vannak ezek az igék: én fázom, te fázol, ő fázik.
Móricka felel:
- Hideg időben.
– Milyen időben vannak ezek az igék: én fázom, te fázol, ő fázik.
Móricka felel:
- Hideg időben.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Móricka
- Pistike! Ne adj babot a macskának, mert felfúvódik!
- Nem baj anyu, a kutyának úgy sincs most labdája!
- Nem baj anyu, a kutyának úgy sincs most labdája!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,12
Móricka
- Pistike, az utóbbi időben egyre jobb osztályzatokat kapsz. Valld be nekem, ki segít??!
- A televízió! Elromlott.:(
- A televízió! Elromlott.:(
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Móricka
Új tanárnő érkezik az iskolába. Az első nap után kiborulva megy be az igazgatóhoz:
- Igazgató úr, nem bírok az egyik gyerekkel, állandóan azt ismételgeti, hogy "megb*lak, megb*lak, megba*lak..."
- Melyik az, a Móricka? Az a kis vörös, az első padban?
- Igen!
- Az meg is fogja...
- Igazgató úr, nem bírok az egyik gyerekkel, állandóan azt ismételgeti, hogy "megb*lak, megb*lak, megba*lak..."
- Melyik az, a Móricka? Az a kis vörös, az első padban?
- Igen!
- Az meg is fogja...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Móricka
A tanár felelteti Pistikét:
- Pistike honnan jön az áram?
- Az őserdőből.
- Ezt miből gondolod?
- Mert amikor a múltkor elment az áram, apa azt mondta, hogy már megint lekapcsolták az áramot ezek a majmok.
- Pistike honnan jön az áram?
- Az őserdőből.
- Ezt miből gondolod?
- Mert amikor a múltkor elment az áram, apa azt mondta, hogy már megint lekapcsolták az áramot ezek a majmok.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Móricka
Matematika óra. A tanárnő kérdezi a gyerekeket:
-Gyerekek! Három veréb ül a villanydróton. Ha az egyiket lelőjük, hány veréb marad a fán?
Pistike jelentkezik.
-Szerintem egy sem.
-Miért nem, Pistike?
-Mert ha lelőjük az egyiket, a többi elrepül a fegyverlövés hangja miatt.
-Nézd Pistike, ez matematikailag helytelen, de azért értékelem a logikádat.
-Tanárnő, én is kérdezhetek valamit?
-Parancsolj Pistike.
-Három nő ül a padon. Mindhárom kezében van egy-egy banán. Az első simogatja, a második nyalja, a harmadik pedig szopja. Melyik van férjnél?
-Hát, őőő, szerintem amelyik őőő szopja.
-Szerintem meg amelyiken karikagyűrű van. De azért értékelem a logikáját.
-Gyerekek! Három veréb ül a villanydróton. Ha az egyiket lelőjük, hány veréb marad a fán?
Pistike jelentkezik.
-Szerintem egy sem.
-Miért nem, Pistike?
-Mert ha lelőjük az egyiket, a többi elrepül a fegyverlövés hangja miatt.
-Nézd Pistike, ez matematikailag helytelen, de azért értékelem a logikádat.
-Tanárnő, én is kérdezhetek valamit?
-Parancsolj Pistike.
-Három nő ül a padon. Mindhárom kezében van egy-egy banán. Az első simogatja, a második nyalja, a harmadik pedig szopja. Melyik van férjnél?
-Hát, őőő, szerintem amelyik őőő szopja.
-Szerintem meg amelyiken karikagyűrű van. De azért értékelem a logikáját.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Móricka
- Móricka mondj nekem két "R"-betűs szót!
- Tojás.
- De Móricka, abban egy "R" betű sincs!
- Dehogynem! Az egyik a sáRgájában, a másik a fehéRjében.
- Tojás.
- De Móricka, abban egy "R" betű sincs!
- Dehogynem! Az egyik a sáRgájában, a másik a fehéRjében.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
top10 vicc a kategóriában