Móricka
Az iskolában Pistikének óriási piros folt van az arcán. Megkérdezi a tanárnő:
- Pistike, mitől olyan piros az arcod?
- Megcsípett egy szúnyog.
- Ne hazudj, egy szúnyogcsípéstől nem lehet olyan piros!
- Igen, de a bátyám az ásóval akarta lecsapni.
- Pistike, mitől olyan piros az arcod?
- Megcsípett egy szúnyog.
- Ne hazudj, egy szúnyogcsípéstől nem lehet olyan piros!
- Igen, de a bátyám az ásóval akarta lecsapni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,4
Móricka
Pistike! Ebben a dobozban reggel még két szelet csokoládé volt, most pedig csak egy van! Meg tudod ezt magyarázni?
- Igen, apa! Reggel még nagyon sötét volt, és így nem vettem észre a másikat!
- Igen, apa! Reggel még nagyon sötét volt, és így nem vettem észre a másikat!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Móricka
- Pistike! Ne adj babot a macskának, mert felfúvódik!
- Nem baj anyu, a kutyának úgy sincs most labdája!
- Nem baj anyu, a kutyának úgy sincs most labdája!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,12
Móricka
Pistike sétálgat az utcán, és meglát egy öreg nyanyát a fán.
-Mi van mama? Redbull?
-Nem fiam, Pitbull!
-Mi van mama? Redbull?
-Nem fiam, Pitbull!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,98
Móricka
Tanár: - Gyerekek írjatok egy 200 szavas fogalmazást címe:
- Mi történt velem a nyári szünetben.
Másnap a tanár ellenőrzi a munkákat. Móricka füzetébe ez van írva: - Befestettem a kerti padot pirosra ez 5 szó, a többi 195-öt a papám mondta miután ráült, de azt nem merem leírni.
- Mi történt velem a nyári szünetben.
Másnap a tanár ellenőrzi a munkákat. Móricka füzetébe ez van írva: - Befestettem a kerti padot pirosra ez 5 szó, a többi 195-öt a papám mondta miután ráült, de azt nem merem leírni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Móricka
Pistike elkezdi írni karácsonyi kívánságlevelét a Jézuskához.
-Kedves Jézuska, én egész évben jó voltam és mindig megcsináltam a leckéimet, küldj nekem……
Felnéz a falon levő Mária képre és elszégyelli magát.
Újabb levelet ír:
-Kedves Jézuska, én egész évben jó voltam, de sokszor nem csináltam meg a leckéimet….
Újból felnéz, majd új levél:
-Kedves Jézuska, én nem voltam nagyon jó, és a leckéimet sem készítettem el……
Felnéz, leveszi a Mária képet, bezárja a szekrénybe, és írja az új levelet.
Jézus!!!
Anyád túsz!
Követelésem a következő…
-Kedves Jézuska, én egész évben jó voltam és mindig megcsináltam a leckéimet, küldj nekem……
Felnéz a falon levő Mária képre és elszégyelli magát.
Újabb levelet ír:
-Kedves Jézuska, én egész évben jó voltam, de sokszor nem csináltam meg a leckéimet….
Újból felnéz, majd új levél:
-Kedves Jézuska, én nem voltam nagyon jó, és a leckéimet sem készítettem el……
Felnéz, leveszi a Mária képet, bezárja a szekrénybe, és írja az új levelet.
Jézus!!!
Anyád túsz!
Követelésem a következő…
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Móricka
Biológia órán, a tanító néni kérdezi:
- Ki tudja, hány csúcsa van a tüdőnek?
Pistike:
- Tanár néni, kettő.
- Igen, de honnan tudod?
- Láttam, amikor a nővérem mosakodott.
- Ki tudja, hány csúcsa van a tüdőnek?
Pistike:
- Tanár néni, kettő.
- Igen, de honnan tudod?
- Láttam, amikor a nővérem mosakodott.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Móricka
Móricka gratulál a nagymamának a születésnapján, kezében egy óriási virágcsokor.
- Jajj, igazán nem kellett volna Móricka, hiszen tele van a kertünk virággal!
- Csak volt, nagymama... csak volt!
- Jajj, igazán nem kellett volna Móricka, hiszen tele van a kertünk virággal!
- Csak volt, nagymama... csak volt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Móricka
Pistike és Móricka este bulizni akarnak menni, Pistike megkérdezi Mórickától hogy mennyi pénzt szedett össze.
- Móricka mondja hogy semennyit. Mondja Pistike:
- Mond azt apukádnak és anyukádnak hogy: Tudom ám az igazságot! - és akkor adni fognak egy kis pénzt.
Móricka ezt is tette, és be is vált.
Mórickáékhoz bekopog a postás :
- Jó napot kívánok, a postás vagyok.
Móricka úgy gondolja hogy kipróbálhatja a postáson is:
- Jó napot kívánok, tudom ám az igazságot - mondja Móricka.
- Gyere keblemre fiam! - válaszol a postás.
- Móricka mondja hogy semennyit. Mondja Pistike:
- Mond azt apukádnak és anyukádnak hogy: Tudom ám az igazságot! - és akkor adni fognak egy kis pénzt.
Móricka ezt is tette, és be is vált.
Mórickáékhoz bekopog a postás :
- Jó napot kívánok, a postás vagyok.
Móricka úgy gondolja hogy kipróbálhatja a postáson is:
- Jó napot kívánok, tudom ám az igazságot - mondja Móricka.
- Gyere keblemre fiam! - válaszol a postás.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,67
Móricka
- Móricka mondjál egy szót amiben két "R" betű van!
- Tojás!
- Na de, Pistike hol van ebben "R"-betű?
- Egyik a fehéRjében, másik a sáRgájában!
- Tojás!
- Na de, Pistike hol van ebben "R"-betű?
- Egyik a fehéRjében, másik a sáRgájában!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
top10 vicc a kategóriában