Móricka
Az iskolában a gyerekek éppen az uborkáról tanulnak. A tanárnő felrajzol egy uborkát a táblára, mire az osztály elkezd hangosan röhögni. A tanárnő mérgesen rászól Mórickára:
- Szerinted mit rajzoltam a táblára?
- Egy f@szt!
A tanárnő teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy behívja a tanterembe. Az igazgató belép az osztályba és hangosan megszólal:
- Gyerekek mi ez a rendbontás, és ki rajzolta ezt a f@szt a táblára?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Móricka
A tanító kérdi:
- Meg tudja nekem valaki mondani, hogy mi a gerincoszlop?
Mire Móricka jelentkezik:
- A gerincoszlop a hasüreg mögött elhelyezkedő oszlop, melynek egyik végén ül a fej, a másik végén ülünk mi.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,4
Móricka
A tanár kiszólítja Pistikét a táblához. A gyerek így kommentálja:
- A francba, mekkora szívás!
A tanár feldühödik, és berendeli Pistike anyját, hogy megbeszélje vele a gyerek stílusát.
- Asszonyom, a fia nagyon csúnyán beszélt az órán!

- A francba, mekkora szívás! Mit mondott az a kurva kölök? - kérdi az anyuka.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Móricka
Kisgyerekek az iskolában azt a feladatot kapják, hogy hozzanak be az isibe valamilyen eszközt ami az apukájuké:
- Lacika te mit hoztál?
- Én egy kalapácsot
- És mit mondott apukád?
- Hogy vigyázzak, nehogy ráüssek az ujjamra
- Petike te mit hoztál?
- Én egy ollót
- És mit mondott apukád?
- Hogy vigyázzak, nehogy elvágjam a kezem
- És móricka te mit hoztál?
- Én egy lélegeztetőgépet
- És mit mondott apukád?
- HHHHHÖÖÖ!!, HHHHHÖÖÖ!!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Móricka
Móricka lemegy a játszótérre. Hall egy csúnya szót.
- Anya, anya, mit jelent az hogy, buzi?
- Az a doktorbácsi.
Móricka ismét lemegy megint hall egy még csúnyább szót. Kérdi a mamájától:
- Anya, anya, mit jelent az hogy, fasz?
- Az a doktorbácsi táskája.
Móricka ismét lemegy megint hall egy csúnya szót. Kérdi a mamájától:
-Anya, anya, mit jelent az hogy, szex? Az egy betegség.
Másnap Móricka mamája beteg lesz. Móricka felhívja a doktorbácsit:

- Na gyere ide te buzi és hozd a faszod, mert a mamámnak szexelhetnékje van.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Móricka
A négyéves Pistike nézi, ahogy anyja bekrémezi az arcát. Kérdezi tőle:
- Ez mire jó?
- Ettől szép leszek.
Ezután az anya fog egy törlőkendőt és letörli a felesleges krémet. Pistike megint megszólal:
- Most meg mi a baj? Feladtad?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Móricka
A pap gyóntatja Mórickát:
- Móricka, miért loptad el a hentes biciklijét?
- Atyám, nem hallom.
Az atya most már hangosabban:
- Móricka fiam, miért loptad el a hentes biciklijét?
- Atyám, a rácsnak ezen az oldalán semmit sem hallani, cseréljünk helyet!
Helyet cserélnek, mire Móricka megkérdezi:
- Atyám, miért bujt tegnap este ágyba a hentes feleségével?
- A francba, itt tényleg nem hallani semmit!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Móricka
Az általános iskolásoknak a tejről kell dolgozatot írni. Minden gyerek legalább egyoldalas dolgozatot ad be, de Móricka csupán két sort írt.
A tanár szigorúan kérdi:
- Hát te miért írtál ilyen keveset a tejről?
- Bocsánat tanár úr - mentegetőzik Móricka -, én a sűrített tejről írtam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,91
Móricka
Pistike nagyon nézi a tanárnőt az iskolában.
A tanárnőnek egy idő után feltűnik a dolog, majd megkérdezi:

- Pistike, miért bámulsz engem ennyire?

- Csak azt nézem, hogy milyen jó melle van a tanárnőnek!

- Ejnye Pistike, mindjárt kapsz egyet a szádra!

- Jó, a másikat meg tessék a kezembe adni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Móricka
Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak. A tanárnő felrajzol egy uborkát a táblára mire az osztály elkezd hangosan röhögni a tanárnő bepipul és rászól Mórickára:
- Szerinted mit rajzoltam a táblára?
- Egy faszt!
A tanárnő teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja.

Az igazgató bemegy az osztályba:

- Gyerekek mi ez a rendbontás, és ki rajzolta ezt a faszt a táblára?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52