Rendőr
A rendőr megállít egy autóst.
- Ön uram túllépte a megengedett sebességet, ezért felírom gyorshajtásért.
- Még mindig jobb, mintha én írnám fel magát- válaszolja a vezető.
- Miért? Hát ki maga?
- A sírköves!
- Ön uram túllépte a megengedett sebességet, ezért felírom gyorshajtásért.
- Még mindig jobb, mintha én írnám fel magát- válaszolja a vezető.
- Miért? Hát ki maga?
- A sírköves!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Rendőr
A rendőrhöz odamegy Budapesten egy járókelő, és megkérdi:
- Mondja már meg, biztos úr, Budán vagyok vagy Pesten?
- Hogy lehet ilyen hülyét kérdezni?
- Mit tegyek, ha csak maga van itt.
- Mondja már meg, biztos úr, Budán vagyok vagy Pesten?
- Hogy lehet ilyen hülyét kérdezni?
- Mit tegyek, ha csak maga van itt.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Rendőr
Két rendőr barkóbázik:
- Személy?
- Igen.
- Fémből van?
- Igen.
- Akkor plébános.
- Személy?
- Igen.
- Fémből van?
- Igen.
- Akkor plébános.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,68
Rendőr
A rendőr reggel fölnéz az újságjából, és azt mondja a feleségének:
- Drágám, itt azt írja az újság, hogy a legtöbb híres embernek teljesen jelentéktelen apja volt!
- Na, hála Istennek! Akkor még a mi fiunkból is lehet valami...
- Drágám, itt azt írja az újság, hogy a legtöbb híres embernek teljesen jelentéktelen apja volt!
- Na, hála Istennek! Akkor még a mi fiunkból is lehet valami...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Rendőr
A rendőr fürdeti a kisfiát, s mikor már mindenütt lecsutakolta, büszkén így szól hozzá:
- Na, látod kisfiam, anyu nélkül is meg tudjuk mi ezt csinálni!
- Igen, - válaszol a kisfiú - de anya a cipőmet is le szokta venni.
- Na, látod kisfiam, anyu nélkül is meg tudjuk mi ezt csinálni!
- Igen, - válaszol a kisfiú - de anya a cipőmet is le szokta venni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Rendőr
Két rendőr szolgálatban leül ebédelni. Az egyik meglát a másik kezében egy termoszt.
- Mi az a kezedben?
- Termosz.
- És ez mire jó?
- A meleg ételt melegen, a hideg italt hidegen tartja.
- És neked mi van benne?
- Három gombóc fagyi, meg egy nagy adag húsleves...
- Mi az a kezedben?
- Termosz.
- És ez mire jó?
- A meleg ételt melegen, a hideg italt hidegen tartja.
- És neked mi van benne?
- Három gombóc fagyi, meg egy nagy adag húsleves...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Rendőr
A rendőrt folyamatosan csalja a felesége. Egyszer a férj korábban ér haza.
Hallják a kulcs zörgését mire gondolkozni kezdenek, hogy mit tegyenek.
Erre a feleség:
- Bújj el a TV mögé, majd én csinálok valami felfordulást a konyhába, s mikor kijön a férjem te kiosonsz.
A pasi elbújik a TV mögé, a férj bejön levágja magát a fotelbe meccset nézni.
Az asszony kimegy, majd nekiáll egy bögrét a padlóhoz vagdosni, de sehogy sem törik össze mire megszólal:
- Te apjuk csoda történt... Leejtettem a kedvenc bögrédet, s egyszer sem törött össze!
- Az semmi, én leültem meccset nézni, kiállítottak egy játékost, és itt ment el mellettem!
Hallják a kulcs zörgését mire gondolkozni kezdenek, hogy mit tegyenek.
Erre a feleség:
- Bújj el a TV mögé, majd én csinálok valami felfordulást a konyhába, s mikor kijön a férjem te kiosonsz.
A pasi elbújik a TV mögé, a férj bejön levágja magát a fotelbe meccset nézni.
Az asszony kimegy, majd nekiáll egy bögrét a padlóhoz vagdosni, de sehogy sem törik össze mire megszólal:
- Te apjuk csoda történt... Leejtettem a kedvenc bögrédet, s egyszer sem törött össze!
- Az semmi, én leültem meccset nézni, kiállítottak egy játékost, és itt ment el mellettem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,55
Rendőr
- Mond, te hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra? - kérdezi az egyik.
- Nyolcat - felei a másik.
- Nem igaz csak egyet, mert a többit már nem éhgyomorra eszed.
Megtetszik a vicc a rendőrnek és elmondja a komájának.
- Gézám! Te hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra?
- Hatot.
- Óh, de kár, ha nyolcat mondasz, akkor tudtam volna egy jó viccet.
- Nyolcat - felei a másik.
- Nem igaz csak egyet, mert a többit már nem éhgyomorra eszed.
Megtetszik a vicc a rendőrnek és elmondja a komájának.
- Gézám! Te hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra?
- Hatot.
- Óh, de kár, ha nyolcat mondasz, akkor tudtam volna egy jó viccet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Rendőr
A rendőr meghívja egy kollégáját este vacsorára. Beszélgetnek:
- Te Géza, szégyen, de nekem van a leghülyébb fiam a világon. Figyelj csak: "Ödönke, menj le a sarki kocsmába és nézd meg, hogy ott vagyok-e?"
A gyerek elmegy, 10 perc múlva visszaér:
- Papa, nem vagy ott!
Mire a kolléga:
- Tényleg elég buta fiad van, leszólhatott volna telefonon is!
- Te Géza, szégyen, de nekem van a leghülyébb fiam a világon. Figyelj csak: "Ödönke, menj le a sarki kocsmába és nézd meg, hogy ott vagyok-e?"
A gyerek elmegy, 10 perc múlva visszaér:
- Papa, nem vagy ott!
Mire a kolléga:
- Tényleg elég buta fiad van, leszólhatott volna telefonon is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Rendőr
Két rendőr beszélget:
- Tizedes úr, nem vesz egy fél disznót?
- Minek? Hiszen eldőlne az ólban.
- Tizedes úr, nem vesz egy fél disznót?
- Minek? Hiszen eldőlne az ólban.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,65