Rendőr
- Ki volt az első rendőr ?
- Ki?
- Toldi Miklós !
- Miért???

- Mert tőle kérdezték meg először, hogy "Hé te paraszt, melyik út megyen Budára?"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,43
Rendőr
Egy férfi száguldozik az új autójával.
A rendőr megállítja:
- Uram, nem olvasta a sebességkorlátozó táblát?
- Micsoda? Olvasni ilyen sebesség mellett?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,9
Rendőr
Egy rendőr otthon újságolvasás közben odaszól a feleségének:
- Drágám, itt azt írják, hogy a legtöbb híres embernek jelentéktelen ember volt az apja...
- Akkor a mi fiunkból is lehet még valaki - vágja rá az asszony.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77
Rendőr
Éjfél után a rendőr megállít egy autóst, aki túl gyorsan hajtott.
- Uram, hová siet ennyire?
- Előadásra megyek. Témája: Az alkohol káros hatása.

- Tényleg? Az éjszaka kellős közepén? Ki tartja ezt az előadást?

- A feleségem . . .
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Rendőr
A rendőr elhatározza, hogy lékből akar horgászni, neki is kezd a csákánnyal.
Egyszer csak felülről megszólal egy égi hang:
- Nincs a jég alatt hal.
De a rendőr csak csákányoz tovább, mire a hang másodszor is megszólal:
- Mondom, hogy nincs a jég alatt hal!
A rendőrt nem érdekli a hang, ő csak szorgalmasan csákányoz tovább.
- Hidd már el haver, hogy a jég alatt nincsen hal!
Mire a rendőr:
- Ki vagy te, hogy beleszólsz? Ne szólj bele, én rendőr vagyok!
- Én meg a műjégpálya hangosbemondója!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,60
Rendőr
Jutalomosztás van a rendőrségen, a parancsnok név szerint szólítja a rendőröket, akik egyenként átveszik a jutalmat. Amikor a lap aljára ér, így szól:
- Áthozat!
Elsőre semmi válasz, majd bátortalanul megszólal egy hang hátulról.
- Jelentem, nincs itt!
- A fenébe, pedig ő kapta volna a legtöbbet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Rendőr
A rendőr már fél órája dobálja be a pénzt az italautomatába, és issza
az italokat. Mögötte már áll a sor, hogy ők is inni akarnak. Az egyik
megszólal:
- Hé álljon arrébb, mi is inni akarunk!
- Csönd! Amíg nyerek, addig játszom!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,12
Rendőr
A rendőr megállít egy autóst:
- Uram, felírom gyorshajtásért!
- Még mindig jobb, mint ha én írnám fel magát!
- Miért, kicsoda maga?
-A sírköves.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Rendőr
Egy férfi feljelentést tesz a rendőrségen.
- A szomszédom udvarán tíz köbméter fa van.
- De uram, ez nem büntetendő.
- De ő Ausztriából hozta.
- Ez még mindig nem büntetendő.
- De a fában aranyat csempésztek be az országba.
Erre már felfigyel a rendőr és azonnal szervezni kezdi az akciót.
Ezután a férfi közben átszól a szomszédjának:

- Szevasz Bélám! Megrendeltem neked a favágást. Azt hiszem ugyanaz a társaság lesz, amelyik tavasszal felásta a kerted:)
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,61
Rendőr
Lovasrendőr megállít egy kislányt akinek fényes, új biciklije van.
- Szép bicaj. A Mikulás hozta neked?
- Persze hogy a Mikulás!
A rendőr megvizsgálja a biciklit és átad a kislánynak egy büntetés-csekket.
- Jövőre mondd meg a Mikulásnak, tegyen fényvisszaverő prizmát is a bicajra!
A kislány ránéz a rendőrre és kérdi:
- Szép ló. A Mikulás hozta neked?
- Peeeersze - válaszol a rendőr nevetve.
- Akkor mondd meg neki, a lónak az alján szokott lenni a f*sza, nem a hátán!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48