Rendőr
A rendőrhöz odamegy a kalauz, és miután lekezelte a jegyét, gondolta, kicsit megvicceli. Feltesz neki egy kérdést:
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Az öcsém, te hülye!
A rendőr megérkezik a munkahelyére, és kérdezi a társát:
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Hát a kalauz öccse, te hülye!
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Az öcsém, te hülye!
A rendőr megérkezik a munkahelyére, és kérdezi a társát:
- Ki az? Az apám fia, és nem én vagyok?
- Nem tudom.
- Hát a kalauz öccse, te hülye!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Rendőr
A rendőr áll a szakadó esőben, és a felesége által csomagolt szendvicset eszi.
A kollégák döbbenten nézik:
- Sanyi, miért nem jössz be ide az őrszobára enni?
Csak kényelmesebb!
- Azt mondta az asszony, akkor egyek, amikor jól esik...
A kollégák döbbenten nézik:
- Sanyi, miért nem jössz be ide az őrszobára enni?
Csak kényelmesebb!
- Azt mondta az asszony, akkor egyek, amikor jól esik...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,30
Rendőr
A kérdés az aspiránshoz:
- Mennyi 6x6?
- 35!
A felvételi bizottság tanakodik: felvegyék, vagy ne vegyék fel? A végén az elnök így határoz:
- Uraim, vegyük fel, végül is csak kettőt tévedett..
- Mennyi 6x6?
- 35!
A felvételi bizottság tanakodik: felvegyék, vagy ne vegyék fel? A végén az elnök így határoz:
- Uraim, vegyük fel, végül is csak kettőt tévedett..
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Rendőr
Mit csinál egy rendőr, ha a süllyedő hajón már nyakáig ér a víz?
- Fejre áll, hogy csak a bokájáig érjen.
- Fejre áll, hogy csak a bokájáig érjen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,64
Rendőr
Két rendőr sétál a Duna parton. Egyszer csak hallják, hogy valaki kiabál:
- Help! Help!
- Ez mit jelent? - kérdezi az egyik.
- Ez angolul azt jelenti, hogy segítség!
- Jobban tette volna, ha úszni tanul meg, és nem angolul...
- Help! Help!
- Ez mit jelent? - kérdezi az egyik.
- Ez angolul azt jelenti, hogy segítség!
- Jobban tette volna, ha úszni tanul meg, és nem angolul...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Rendőr
- Mond, te hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra? - kérdezi az egyik.
- Nyolcat - felei a másik.
- Nem igaz csak egyet, mert a többit már nem éhgyomorra eszed.
Megtetszik a vicc a rendőrnek és elmondja a komájának.
- Gézám! Te hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra?
- Hatot.
- Óh, de kár, ha nyolcat mondasz, akkor tudtam volna egy jó viccet.
- Nyolcat - felei a másik.
- Nem igaz csak egyet, mert a többit már nem éhgyomorra eszed.
Megtetszik a vicc a rendőrnek és elmondja a komájának.
- Gézám! Te hány gombócot tudsz megenni éhgyomorra?
- Hatot.
- Óh, de kár, ha nyolcat mondasz, akkor tudtam volna egy jó viccet.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Rendőr
Bankrablás után a rendőrség megszállja a környéket. Az egyik domboldalon levő ellenőrzési ponthoz egy gyanús alak érkezik egy viharvert autóval.
A rendőr megállítja és beszól neki:
- Kérem, nyissa ki a csomagtartót!
- Biztos úr, nem tudom.
Rossz a kocsiban a kézifék, ha meg leveszem a lábam a fékről, visszagurul az autó.
A rendőr erre bepattan az utasoldali ülésre, átrakja a lábát és rálép a fékre.
- Na, most aztán menjen és nyissa ki a csomagtartót! - kiáltja a sofőrnek.
Az kiszáll és kinyitja a csomagtartót.
- Na, - üvölti a rendőr - van fegyver vagy pénz a csomagtartóban?
A rendőr megállítja és beszól neki:
- Kérem, nyissa ki a csomagtartót!
- Biztos úr, nem tudom.
Rossz a kocsiban a kézifék, ha meg leveszem a lábam a fékről, visszagurul az autó.
A rendőr erre bepattan az utasoldali ülésre, átrakja a lábát és rálép a fékre.
- Na, most aztán menjen és nyissa ki a csomagtartót! - kiáltja a sofőrnek.
Az kiszáll és kinyitja a csomagtartót.
- Na, - üvölti a rendőr - van fegyver vagy pénz a csomagtartóban?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,71
Rendőr
- Miért vágja el a rendőr az arcát borotválkozás közben, amikor csengetnek?
- Hogy tudja, hogy hol hagyta abba!
- Hogy tudja, hogy hol hagyta abba!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Rendőr
Elmegy a rendőr a hullaházba, mert feltűnik neki, hogy minden halott ember vigyorog. Odamegy az első hullához és megkérdi a halottkémet:
- Elnézést uram, ez a hulla miért nevet?
- Ez egy Bill nevű fiatalember, akit pont szeretkezés közben ért utol az agyvérzés...
- Értem. És az ott mellette?
- Ő egy John nevű úriember, aki éppen az autópálya közepén tudta meg, hogy 5-öse van a lottón...
- Értem. És az ott a folyosó végén?
- Ő egy Bob nevű fiatalember, akinek gondjai voltak az IQ szintjével. Egy nagy viharban felmászott a fára és agyoncsapta a villám.
- Azt értem, de miért mosolyog?
- Mert azt hitte, hogy fényképezik.
- Elnézést uram, ez a hulla miért nevet?
- Ez egy Bill nevű fiatalember, akit pont szeretkezés közben ért utol az agyvérzés...
- Értem. És az ott mellette?
- Ő egy John nevű úriember, aki éppen az autópálya közepén tudta meg, hogy 5-öse van a lottón...
- Értem. És az ott a folyosó végén?
- Ő egy Bob nevű fiatalember, akinek gondjai voltak az IQ szintjével. Egy nagy viharban felmászott a fára és agyoncsapta a villám.
- Azt értem, de miért mosolyog?
- Mert azt hitte, hogy fényképezik.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,32
Rendőr
A kis roma gyerek odamegy az autóhoz, és megszólítja a benne ülőt:
- Rendőr bácsi!
- Mit akarsz itt! - szól ki a rendőr.
- Hogyan lehetnék én is rendőr?
- Hahaha! Hány osztályod van neked, te kölyök?
- Hat.
- Jöjjön főnök, szálljon be!
- Rendőr bácsi!
- Mit akarsz itt! - szól ki a rendőr.
- Hogyan lehetnék én is rendőr?
- Hahaha! Hány osztályod van neked, te kölyök?
- Hat.
- Jöjjön főnök, szálljon be!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,96