Rendőr
A rendőrök vizsgáznak.
Bemegy az első vizsgázni és elétesznek egy fotót, amin oldalról van az arc fényképezve, és kérik, hogy sorolja fel az ismertetőjeleit.
- Fekete göndör haj és egy füle van.
Azonnal kirúgják. Bemegy a másik is, neki is ugyanez a feladat jut.
- Széles száj és egy füle van.
Öt is kirúgják. Mikor megy ki az ajtón, a harmadik jelentkezőnek a fülébe súgja, hogy csak azt ne mondja, hogy egy füle van, mert akkor megbuktatják. Bemegy ő is, a feladat ugyanaz.
- Széles száj és kontaktlencsét visel.
- Gratulálunk, ilyen rendőr kell nekünk! Most már csak azt árulja el, hogy honnan jött rá a kontaktlencsére?

- Nagyon egyszerű volt, ugyanis akinek egy füle van, az nem tud szemüveget hordani.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,31
Rendőr
Megy a rendőr az erdőben és találkozik a jó tündérrel. Az megkérdezi:
- Mi a három kívánságod, te rendőr?
- Személyit, forgalmit, jogosítványt kérek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,46
Rendőr
A rendőrség elkapja azt a roma betörőt, aki 10 millió készpénzt és hasonló értékű ékszert lopott el.
Hiába faggatják, csak cigányul beszél, ezért hívatják a szintén roma Lakatos őrmestert, hogy fordítson:
- Hová dugtad a zsákmányt?
A rab válaszol, a tolmács fordít:
- Nem mondom meg!
Erre a kihallgatást irányító rendőr előveszi a pisztolyát, csőre tölti és a bűnözőre fogja:
- Lakatos őrmester, mondja meg neki, hogy ha nem árulja el, hová dugta a zsákmányt, lelövöm!
A tolmács fordít a rab beijed:
- Az országúton, az ötvenes kilométerkő mögé ástam el.
Tolmács:
- Azt mondja, nem fél a haláltól.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Rendőr
A rendőr meghívja egyik kollégáját este vacsorára. Beszélgetnek:
- Te Gézu, szégyen, de nekem van a leghülyébb fiam a világon. Figyelj csak: "Danika, menj le a sarki kocsmába és nézd meg, hogy ott vagyok-e?"
A gyerek elmegy, 10 perc múlva visszaér:
- Papa, nem vagy ott!
Mire a kolléga:
- Tényleg hülye fiad van, leszólhatott volna telefonon is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Rendőr
Rendőrfőnök a beosztottakhoz:
– Holnap szépen öltözzenek fel, megyünk a Figaró házasságára.
Másnap a rendőrök kiöltözve megjelennek, csokrokkal, tortával. A főnök rájuk ordít:
– Maguk barmok, operára megyünk, nem lakodalomba.
Az egyik közlegény megszólal:
– Most ordibál, de a múltkor ki jött gumicsizmában, meg pecabottal a Hattyúk tavára?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Rendőr
Két rendőr beszélget:
- Komám, te olyan ügyes boltos voltál, miért álltál be rendőrnek?
- Tudod, azelőtt mindig a vevőnek volt igaza. Na de most!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,95
Rendőr
A rendőrök a halmazállapot változásról tanulnak. Így az őrmester:
- Szabó fiam, tudja-e, mit értünk halmazállapot változáson?
- Őrmester uram, jelentem, nem tudom.
- Na ide figyelj! Te most itt vagy, de egy nap meghalsz, eltemetünk, sírodon virág nő, jön egy tehén, lelegeli, majd kirak egy lepényt, én arra járok, és így szólok:
- Szabó fiam, de megváltozott. Na, most érted?
- Őrmester uram, jelentem, értem.
- Akkor ismételd meg!
- Az őrmester uram most itt van, de egy nap meghal, eltemetjük, sírján virág nő, jön egy tehén, lelegeli, majd kirak egy nagy lepényt, én arra járok, és így szólok:
- Őrmester uram, maga semmit sem változott.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Rendőr
A faluba vezetik be a villanyt. Hogy jobban menjen a munka, versenyt hirdetnek az oszlopállító brigádok között. Még a rendőrök is beneveznek. Este számlálás, jön az első brigád.
- No, mennyi?
- Nyolc.
- Szép munka. - Jön a következő brigád:
- Mink 11-et állítottunk le.
- Húú, igen jó!
Jönnek a rendőrök.
- Hát ti mennyit ástatok le?
- Mi? Kettőt !
- Kettőőőt…? Hát a többiek mind 8-10-et ástak le!
- Az igaz … De azokéból mennyi kilátszik ...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,35
Rendőr
A rendőr házitanítót fogad nehéz felfogású gyereke mellé. Egy alkalommal döbbenten hallja a másik szobából, hogy a tanító a halott apáért elmondandó imádságot tanítja a gyereknek. Átrohan és kifakad:
- Mire tanítja maga ezt a gyereket? Hiszen én még élek és egészséges vagyok!
- Na ja! De mire a maga fia ezt megtanulja...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Rendőr
- Istenben bízunk, a többieket megnézzük a nyilvántartásban.

- Két pontosan mekkora sört?

- Nem uram, már nincs megszabva, hogy mennyit kell bírságolnunk. Régen meg volt, de ma már annyit bírságolhatunk, amennyit csak akarunk.

- Szóval azt hallotta, hogy a szép nőket nem bírságoljuk meg? Hát ez így is van... 10 000 Ft lesz...

- Ha fut, azzal csak annyit ér el, hogy fáradtan megy előzetesbe.

Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2