Roma
Jézus sétál a Váci utcán. Köré gyűlnek az emberek, és csodálják.
Jézus odalép egy vakhoz, ráteszi a kezét a vak szemeire, mire az rögtön látni kezd.
Aztán odalép egy sükethez, ráteszi a kezét a süket füleire, az rögtön hallani kezd. Jézus odalép egy romához, mire az ijedtem hátrál:
- Hozzám ne nyúlj, rokkantnyugdíjas vagyok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Roma
Két haver találkozik.
- Szia Gazsi, milyen régen nem láttalak már.
- Há' tudod, 2 hétig infulenzába vótam.
- Jó neked, téged apád mindenhová elenged...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,74
Roma
A cigány fog magának egy utcalányt és felviszi a lakására, de van egy kis baj, mert csak egy szoba van és otthon van a kisfia!
Megoldásként azt mondja a fiának, álljon ki az erkélyre, és ahány sapkás embert számol, annyiszor ad neki 100 forintot.
Fél óra múlva végez a cigány és bejön a kisgyerek. Kérdi az apja:
- Na fiam, hány sapkás embert láttál?
Így szól a kisgyerek:
- Hát apu, ez drága dugás volt! Egy egész zsidó temetési menet járt erre!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Roma
- Háá csókolom a kezit aranyoskám! Á Gázsit kérnim, ha lehetne!
- Nemtom adni, épp fürdik az ember.
- Füürdiik?! Elnézist, akkor téves…
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Roma
Gázsi azt hallja mindenkitől, hogy a fejlett nyugati országokban már csak heti egy napot kell dolgozni. Kiutazik hát Németországba, s ott ez az első kérdése:
- Hát tessen már mondani, igaz, hogy itt csak heti egy napot kell dolgozni?
- Igen, mégpedig a hét közepén, szerdán...
- És tessék mondani: minden szerdán?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
Roma
A rendőr este megállít két rossz arcú embert, akik biciklit tolnak egy nagy zsákkal a csomagtartón.
- Mi van a zsákban?
- Homok kérem alássan!
Megnézi, tényleg homok...
- Rendben, mehetnek.
Elindul a 2 csávó, erre megszólal az egyikük:
- Látod Gazsi, így kell biciklit lopni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Roma
-Hé Gázsi!Te hun dogzol?
-Sehol.
-Ott ne hagyd!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Roma
Két cigány beszélget:
- Te Gázsi, oszt hol dogzol mostanság?
- Sehol.
- Ott ne hagyd!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,37
Roma
Zsiga és Gazsi munkát vállalnának a bányában.
- Dolgozott már bányában? - kérdezik Gazsit.
- Hát persze! - szól a válasz.
- Akkor mondja meg, mivel világítanak odalent? - Hát, pitróleummal. - feleli.
- Látszik, hogy sosem dolgozott bányában. Küldje be a következő jelentkezőt!
Gazsi odaszól Zsigának:
- Vigyázz tezsvérem, a lámpás kérdés beugratós!
Zsiga bemegy.
- Dolgozott már bányában? -kérdezik.
- Hát természetesen.
- Akkor mivel világítanak odalenn?
- Kezít csókolom, én aztat nem tudhatom, mert állandó nappalos műszakban voltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Roma
Kérdezik a cigányt mi a véleménye:
- Mondd cigány, szerinted mikor volt jobb? Most, vagy a Kádár korszakban?
- Hát a Kádár korszakban.
- ??
- Mert akkor a politikusok politizáltak, a nép dolgozott, mi meg loptunk. Most meg a nép politizál, a politikusok lopnak... és most tőlünk várnák el, hogy dolgozzunk?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5