Roma
- Te barátom, miért nem viselsz gatyát a nadrágod alatt?
- Miért viselnek?
- Hát először is melegebb, másodszor pedig higiénikusabb.
A cigány megfogadja a tanácsot és fehérneműt vásárol. Kis idő múlva rájön a nagydolog, lerántja a nadrágot (a fehérneműt elfelejti) és megkönnyebbül.
- Tényleg melegebb, - hátrafordul, nem lát a földön semmit - és higiénikusabb is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,72
Roma
-Gyerekek! Megcsináltátok a házifeladatot? - kérdezi a tanárnéni az alsósokat.
- Iiiiigen.
- Hát te Orsós Gáspárka, elkészítetted a házifeladatot?
- Kezsit csókolom a tánítónéninek, há'persze hogy megcsinyátam!
- Hát akkor mutasd meg.
- Há esküszöm a nővírem íletire, hogy megcsinyátam!!!
Haza megy a kis Gazsi, hát a nővére ki van terítve a konyhaasztalon, és körülötte sír az egész família. Másnap újra az iskolában:
- Orsós Gáspárka! Láthatnám a házidat?
- Csókolom tánítónéni, hát ín tínyleg megcsinyátam, csák teccik tudni mostán nem hoztam el. De esküszöm az anyám íletire, hogy megcsinyáltam!
Gazsi hazaér, hát ott fekszik az anyja felravatalozva, gyászban az egész cigánytelep.
Harmadnap:
- Gazsika. Mára csináltál házifeladatot?
- Hát ín tínyleg csinyátam tánítónéni csókolom... az apám íletire esküszöm!! ...
Gazsika hazaindul, útközben találkozik a faterjával, aki egy nagy kofferral a kezében menekül a putriból.
- Dikmá, hát hova dzsámálsz Dáde?!
- Én esztet nem bírom Gázsi fijjam, én elmegyek innen!! Először a nővéred, aztán idesanyád, most meg a bátyád az Áládár...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Roma
Süllyed a Titanic.
Az emberek fejvesztve rohannak, menekülnek a fedélzetről.
A cigányok pedig rendületlenül húzzák a nótát.
Az egyik megszólal:
- Héé, Gazsi! Süllyed a hajó!
Mire a másik:
- Háá mit ággódsz? Tán a tiéd?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Roma
Gazsi biztonsági őrnek jelentkezik egy céghez. A felvételi beszélgetésen megkérdezik tőle, hogy rendelkezik-e minden olyan tulajdonsággal, amelyek alkalmassá teszik erre a munkára.
- Hogyne, kérem! Tetszik tudni én már a legkisebb zajra is fölébredek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,83
Roma
A cigányprímás elmegy a kontráshoz:
- Te Gázsi! Én megmásztam a feleséged.
- Nem báj, a bándába márád.
- De Gázsi, én áttám neki 3000 forintot is.
- Nem báj, gázdág a bándá.
- De Gázsi, lápostetűt káptám tőle!
- Há mit ákársz 3000 forinté tezsvérem, szentjánosbogárát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Roma
Börtönbüntetésre ítélik Gázsit. Pár hónap után megkérdezi tőle a börtönőr:
- Mondja, magát hogy-hogy nem látogatja senki? Talán nincsenek rokonai?
- Dehogy nincsenek! Csak ők is mind idebent vannak.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,14
Roma
Az orosz a magyar és a cigány feljutnak a mennyországba. Azt mondja nekik Szent Péter:
- Na fiaim, amennyit hazudtatok életetekben, annyi tűszúrást kaptok.
Bemegy az orosz, kap 5 tűszúrást. Kijön, bemegy a magyar, kap 20 tűszúrást. Jön ki röhögve, erre az orosz megkérdi:
- Neked 20 tűszúrás után van kedved röhögni?
Mire a magyar:
- Persze, mert a cigánynak már a varrógépet készítik!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Roma
Rendőr kérdi a lovagoló cigánytól:
- Te Gazsi, honnan van neked ez a ló?
- Hát tetszik tudni, ott feküdt ez a ló az árok szélén.
Nézem elölről, hát nem megharap? Nézem hátulról, hát nem megrúg? Erre át akartam lépni, hát nem felállt ez a dög, és elindult velem?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,56
Roma
Egy angyal száll le a földre, odamegy a vakhoz:
- Láss!
- Csoda történt, látok!
Odamegy a bénához:
- Járj!
- Csoda történt, tudok menni!
Odamegy a romához, mire az rákiabál:
- Ne közeliccsé, most százalékútak le!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Roma
Gazsi megy az úton. Megállítja a rendőr:
- Hé te Gazsi, mit viszel a zsákodban?
- Diót...
- Honnan van?
- Hát az igazat megvallva loptam.
- Jól van Gazsi, ezért most büntetésből nyomj fel magadnak kettőt a hátsódba!
Gazsi megteszi majd elkezd röhögni.
- Most meg mit röhögsz? - kérdezi a tőle rendőr.
- Csak a Bélára gondoltam, mert ő dinnyét lopott!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88