Roma
A cigány jelentkezik a Tescóba raktárosnak.
Kicsit félve ugyan, de kénytelenek felvenni.Az első héten rögtön eltűnik 100 kg kristálycukor.
Persze előveszik, erre ő így magyarázkodik:
- Hát kérem alássan rengeteg itt az egér, széjjelhordták!
- Másodjára 100 kg zsemlemorzsa hiányzik, de erre is van magyarázata:
- Kérem mondtam, itt annyi egér van, hogy lépni sem lehet tőlük!
Hiszik is meg nem is.
A következő héten egy zsák őrölt bors a hiány.Az igazgató elunja, személyesen hallgatja ki a cigányt:
-Nos, hol a bors?Csak azt ne mondja, hogy megették az egerek! Nem eszik meg, mert a bors erős, csípi a szemüket!!
Mire a cigány:
-Nagyságos főnök úr! Nem fogja elhinni!Sírtak, de ették!
Kicsit félve ugyan, de kénytelenek felvenni.Az első héten rögtön eltűnik 100 kg kristálycukor.
Persze előveszik, erre ő így magyarázkodik:
- Hát kérem alássan rengeteg itt az egér, széjjelhordták!
- Másodjára 100 kg zsemlemorzsa hiányzik, de erre is van magyarázata:
- Kérem mondtam, itt annyi egér van, hogy lépni sem lehet tőlük!
Hiszik is meg nem is.
A következő héten egy zsák őrölt bors a hiány.Az igazgató elunja, személyesen hallgatja ki a cigányt:
-Nos, hol a bors?Csak azt ne mondja, hogy megették az egerek! Nem eszik meg, mert a bors erős, csípi a szemüket!!
Mire a cigány:
-Nagyságos főnök úr! Nem fogja elhinni!Sírtak, de ették!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,37
Roma
Két roma megy az úton. Megállnak egy feszület előtt.
- Te Gézu, minek ez ide?
- Ő adja a mindennapi kenyerünket.
- Ja, nem tudtam, hogy pék a csávó.
- Te Gézu, minek ez ide?
- Ő adja a mindennapi kenyerünket.
- Ja, nem tudtam, hogy pék a csávó.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,2
Roma
Az öreg király kidoboltatja, hogy férjhez adja lányát. A királykisasszony kiköti, hogy csak annak adja kezét, aki teljesít egy feladatot. Jönnek is hetedhét országból a kérők, de mindegyik kudarcot vall.
Utolsónak egy fiatal cigány legény kerül sorra. A királykisasszony odavezeti egy patakhoz, beledobja a gyűrűjét, majd így szól:
- Vedd ki, és add a kezembe!
A cigány legény úgy is tesz, mire elneveti magát a királykisasszony:
- Ez a sok bolond meg, mind a patakba ugrott.
Utolsónak egy fiatal cigány legény kerül sorra. A királykisasszony odavezeti egy patakhoz, beledobja a gyűrűjét, majd így szól:
- Vedd ki, és add a kezembe!
A cigány legény úgy is tesz, mire elneveti magát a királykisasszony:
- Ez a sok bolond meg, mind a patakba ugrott.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66
Roma
Meghal a mérnök, az orvos, meg a cigány. Szent Péter kérdi tőlük, mit szeretnének a ravatalnál hallani a gyászolóktól.
A mérnök:
- Itt nyugszik a műszaki tudományok pótolhatatlan nagysága.
Az orvos:
- Az emberiség jótevőjétől veszünk most végső búcsút.
- No és te cigány, mit akarsz hallani? - kérdi Szent Péter.
Mire a cigány:
- Odanézz, mozog!
A mérnök:
- Itt nyugszik a műszaki tudományok pótolhatatlan nagysága.
Az orvos:
- Az emberiség jótevőjétől veszünk most végső búcsút.
- No és te cigány, mit akarsz hallani? - kérdi Szent Péter.
Mire a cigány:
- Odanézz, mozog!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,4
Roma
Két kannibál elfog egy cigányt. Nyársra húzzák, és az egyik szép lassan elkezdi forgatni a tűz fölött.
Megszólal a másiknak:
-Gyere már ide, forgasd egy kicsit, míg hozok még tűzifát. De szép lassan, hogy jobban átsüljön.
Mire visszaér, a másik kannibál teljes erőből forgatja a cigányt a nyárson.
-Hát Te mit csinálsz? Nem azt mondtam neked, hogy lassan forgasd?
-Amikor lassan forgattam, akkor lopta alulról a krumplit!
Megszólal a másiknak:
-Gyere már ide, forgasd egy kicsit, míg hozok még tűzifát. De szép lassan, hogy jobban átsüljön.
Mire visszaér, a másik kannibál teljes erőből forgatja a cigányt a nyárson.
-Hát Te mit csinálsz? Nem azt mondtam neked, hogy lassan forgasd?
-Amikor lassan forgattam, akkor lopta alulról a krumplit!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,53
Roma
-Miért feketék a romák?
-Mert őket a kánya hozza, nem a gólya!
-Mert őket a kánya hozza, nem a gólya!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,86
Roma
Két cigány megy egy biciklivel, egy zsákot szorongatva. Megállítja őket a rendőr.
-Na, ma mit loptatok? Mi van a zsákban?
Kinyitja, de nincs benne semmi.
-Jól van, mehettek!
Később megszólal az egyik cigány.
-Na, látod Gazsi, így kell biciklit lopni!
-Na, ma mit loptatok? Mi van a zsákban?
Kinyitja, de nincs benne semmi.
-Jól van, mehettek!
Később megszólal az egyik cigány.
-Na, látod Gazsi, így kell biciklit lopni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,42
Roma
A rendőr kérdi a lovagoló cigánytól:
- Te Gazsi, honnan van ez a ló?
- Hát kérem alássan az úgy volt, hogy ott feküdt ez a ló az árok szélén. Nézem elölről, hát nem megharap?
Nézem hátulról, hát nem megrúg? Át akartam lépni, erre nem felállt ez a dög, és elindult velem?
- Te Gazsi, honnan van ez a ló?
- Hát kérem alássan az úgy volt, hogy ott feküdt ez a ló az árok szélén. Nézem elölről, hát nem megharap?
Nézem hátulról, hát nem megrúg? Át akartam lépni, erre nem felállt ez a dög, és elindult velem?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Roma
A cigány elsétál az építkezés mellett. Véletlenül megbotlik, és beleesik a meszes gödörbe! Hangosan kiabálni kezd:
- Segítség! Valaki gyorsan nyújtson le egy lapátot!
Arra jár egy cigány komája, aki a kiabálás hallatán teljesen megbotránkozik:
- Normális vagy Gazsi? Pár perce vagy csak fehér, de már dolgozni akarsz?!
- Segítség! Valaki gyorsan nyújtson le egy lapátot!
Arra jár egy cigány komája, aki a kiabálás hallatán teljesen megbotránkozik:
- Normális vagy Gazsi? Pár perce vagy csak fehér, de már dolgozni akarsz?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Roma
Elkapja két skinhead a cigányt.
- Itt egy dobókocka. Ha egytől ötig dobsz, akkor megverünk.
- És mi van, ha véletlenül hatost dobok? - kérdi reménykedve a cigány.
- Akkor újra dobhatsz.
- Itt egy dobókocka. Ha egytől ötig dobsz, akkor megverünk.
- És mi van, ha véletlenül hatost dobok? - kérdi reménykedve a cigány.
- Akkor újra dobhatsz.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15