Roma
Egy cigány kiugrik a skinhead elé az utcán és mondja neki:
- Adjál kaját!
Erre a skinhead jól oldalba rúgja a cigányt:
- Nesze, egy oldalas!
- Adjál kaját!
Erre a skinhead jól oldalba rúgja a cigányt:
- Nesze, egy oldalas!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89
Roma
Két roma beszélget:
- Képzeld Gazsi! Megvan a jogosítványom!
- Kajakra?!
- Nem, kocsira.
- Képzeld Gazsi! Megvan a jogosítványom!
- Kajakra?!
- Nem, kocsira.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,68
Roma
A cigányprímás elmegy a kontráshoz:
- Te Gázsi! Én megmásztam a feleséged.
- Nem báj, a bándába márád.
- De Gázsi, én áttám neki 3000 forintot is.
- Nem báj, gázdág a bándá.
- De Gázsi, lápostetűt káptám tőle!
- Há mit ákársz 3000 forinté tezsvérem, szentjánosbogárát?
- Te Gázsi! Én megmásztam a feleséged.
- Nem báj, a bándába márád.
- De Gázsi, én áttám neki 3000 forintot is.
- Nem báj, gázdág a bándá.
- De Gázsi, lápostetűt káptám tőle!
- Há mit ákársz 3000 forinté tezsvérem, szentjánosbogárát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Roma
- Te Gazsi! Mondd csak, honnan van ez a ló, amit vezetsz?
- Sakkon nyertem!
- Sakkon?
- A Lajos ütötte a parasztot, én meg léptem a lóval!
- Sakkon nyertem!
- Sakkon?
- A Lajos ütötte a parasztot, én meg léptem a lóval!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Roma
Egy roma sétál az erdőben. Arra jár a jó tündér és megszólítja:
- Ma szerencséd van Aladár! Kívánhatsz tőlem hármat és én azonnal teljesítem.
- Rendben!Akkor szeretnék fehér lenni, bukjanak rám a csajok és egész nap a lábuk között akarok lenni!
- Abrakadabra, legyél vatta!
- Ma szerencséd van Aladár! Kívánhatsz tőlem hármat és én azonnal teljesítem.
- Rendben!Akkor szeretnék fehér lenni, bukjanak rám a csajok és egész nap a lábuk között akarok lenni!
- Abrakadabra, legyél vatta!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,20
Roma
- Na, gyerekek! Ki tudja nekem megmondani, hogy mikor jó a fáról leszedni a gyümölcsöt? - kérdezi a tanító néni.
A kis Gazsi jelentkezik:
- Amikor a kutya meg van kötve...
A kis Gazsi jelentkezik:
- Amikor a kutya meg van kötve...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Roma
- Hogy hívják a roma utazási irodát?
- Dzsavel-Travel!
- Dzsavel-Travel!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,22
Roma
Romák hegedülnek egy híres étteremben, utána vacsorát kapnak. Körülülik az asztalt, a pincér meghozza az ételt. Az egyik prímás elveszi a legnagyobb szelet húst az asztalról. Erre megszólal egy másik cigány mérgesen:
- Mié' pont a legnagyobb szelet húst vetted el?
- Mié' te melyiket vetted volna el?
- Én, a legkisebbet!
- Há' ott van előtted, hogy a rák egyen meg!
- Mié' pont a legnagyobb szelet húst vetted el?
- Mié' te melyiket vetted volna el?
- Én, a legkisebbet!
- Há' ott van előtted, hogy a rák egyen meg!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Roma
Cigány elbandukol a katolikus parókia előtt, látja, hogy a pap kapál.
Amint a pap befejezte a kapálást, megy az új kerékpárjához és megáldja.
Cigánynak megtetszett a bicaj, bemegy a paphoz és így szól...
Dikk má' drága atyám!
Nekem adná a biciklijét?
Pap:
Hát, drága fiam, nem szívesen adnám, mert most kaptam.
De egy feltétellel adom, ha a kertet normálisan felkapálod!
A cigány szó nélkül végrehajtja a feladatot, rendesen megcsinálta és azt mondta...
Na, atyám, kíszen vagyok, jól csináltam?
Pap:
Ügyes vagy, fiam, tiéd a kerékpárom!
Felhívom figyelmed, hogy ez nem egy hétköznapi kerékpár!
Ha ráülsz, minden indulás előtt mondj egy imát, hogy Isten megóvjon a balesetektől!
Ahhoz, hogy elinduljon, mondd, hogy HÁLA ISTENNEK!
Ha meg akarsz állni, mondd, hogy ÁMEN!
Cigány:
Dikk má' drága atyám, a testi ípsígemre és az íletemre esküszöm, vigyázok a biciklire!
Pap:
Isten megáldjon, fiam!
Cigány mondja az imát és elindul a bicajjal...
HÁLA ISTENNEK! HÁLA ISTENNEK!
Igen ám, annyiszor mondta, hogy már őrült tempóval száguld a kerékpárral, de sajnos egy vasúti átkelőhöz közeledik és távolról jön egy tehervonat.
Cigány bepánikolt...
Dikk, dikk!
Mit is mondott nekem a pap?
Őőő...
ÁMEN! ÁMEN! ÁMEN!
És éppen, hogy megállt az átkelőnél a cigány, de a tehervonat már egyre közel jár.
Megkönnyebbülten megtörli a homlokát és így szól...
Tyhűű, ez meleghelyzet vót, de megúsztam!
Na, HÁLA ISTENNEK!
Amint a pap befejezte a kapálást, megy az új kerékpárjához és megáldja.
Cigánynak megtetszett a bicaj, bemegy a paphoz és így szól...
Dikk má' drága atyám!
Nekem adná a biciklijét?
Pap:
Hát, drága fiam, nem szívesen adnám, mert most kaptam.
De egy feltétellel adom, ha a kertet normálisan felkapálod!
A cigány szó nélkül végrehajtja a feladatot, rendesen megcsinálta és azt mondta...
Na, atyám, kíszen vagyok, jól csináltam?
Pap:
Ügyes vagy, fiam, tiéd a kerékpárom!
Felhívom figyelmed, hogy ez nem egy hétköznapi kerékpár!
Ha ráülsz, minden indulás előtt mondj egy imát, hogy Isten megóvjon a balesetektől!
Ahhoz, hogy elinduljon, mondd, hogy HÁLA ISTENNEK!
Ha meg akarsz állni, mondd, hogy ÁMEN!
Cigány:
Dikk má' drága atyám, a testi ípsígemre és az íletemre esküszöm, vigyázok a biciklire!
Pap:
Isten megáldjon, fiam!
Cigány mondja az imát és elindul a bicajjal...
HÁLA ISTENNEK! HÁLA ISTENNEK!
Igen ám, annyiszor mondta, hogy már őrült tempóval száguld a kerékpárral, de sajnos egy vasúti átkelőhöz közeledik és távolról jön egy tehervonat.
Cigány bepánikolt...
Dikk, dikk!
Mit is mondott nekem a pap?
Őőő...
ÁMEN! ÁMEN! ÁMEN!
És éppen, hogy megállt az átkelőnél a cigány, de a tehervonat már egyre közel jár.
Megkönnyebbülten megtörli a homlokát és így szól...
Tyhűű, ez meleghelyzet vót, de megúsztam!
Na, HÁLA ISTENNEK!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,29
Roma
A vajdának megépül az új luxusvillája. Hatalmas bulit csap. Másnap a kocsmában az egyik cigány mondja:
- Dikk, ez a vajda nagyon gazdag. Még a budi is aranyból van náluk.
Meghallja ezt a vajda a szomszéd asztalnál.
- A Devla verjen meg, te Gazsi, akkor te szartál a trombitámba!
- Dikk, ez a vajda nagyon gazdag. Még a budi is aranyból van náluk.
Meghallja ezt a vajda a szomszéd asztalnál.
- A Devla verjen meg, te Gazsi, akkor te szartál a trombitámba!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3