Roma
Kérdezik a cigányt mi a véleménye:
- Mondd cigány, szerinted mikor volt jobb? Most, vagy a Kádár korszakban?
- Hát a Kádár korszakban.
- ??
- Mert akkor a politikusok politizáltak, a nép dolgozott, mi meg loptunk. Most meg a nép politizál, a politikusok lopnak... és most tőlünk várnák el, hogy dolgozzunk?!
- Mondd cigány, szerinted mikor volt jobb? Most, vagy a Kádár korszakban?
- Hát a Kádár korszakban.
- ??
- Mert akkor a politikusok politizáltak, a nép dolgozott, mi meg loptunk. Most meg a nép politizál, a politikusok lopnak... és most tőlünk várnák el, hogy dolgozzunk?!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Roma
Két cigány át akar szökni a határon, hát hol másszanak át – az őrbódé tetején. Mászik az első, átesik, nagyot zörög.
Kilép az őrkatona:
- Állj, ki vagy?
Megszólal a cigány:
- Miáúú!
Az őr megnyugodva visszalép az őrbódéba. Mászik a másik, ő is átesik, még nagyobbat zörög.
Kilép az őrkatona:
- Állj ki vagy?
Megszólal a másik cigány:
- A másik macska...
Kilép az őrkatona:
- Állj, ki vagy?
Megszólal a cigány:
- Miáúú!
Az őr megnyugodva visszalép az őrbódéba. Mászik a másik, ő is átesik, még nagyobbat zörög.
Kilép az őrkatona:
- Állj ki vagy?
Megszólal a másik cigány:
- A másik macska...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Roma
Cigány hazajön az iskolából és megkérdi az apját:
- Hát ídösapám! Olvasásból azírt vagyok jeles, mert cigány vagyok?
- Nem kisfiam! Az azért van, mert jól olvasol.
Másnap hazajön a gyerek és azt kérdezi:
- Hát ídösapám! Nyelvtanból azírt vagyok jeles, mert cigány vagyok?
- Nem kisfiam, az azért van, mert jó vagy nyelvtanból.
Harmadnap hazajön a gyerek és azt kérdezi:
- Hát ídösapám! Az, hogy nekem 20 centis faszom van, az osztálytársaimnak meg csak 10, az azírt van, mert cigány vagyok?
- Nem édes fiam, az azért van mert a többiek 9 évesek, te meg 18.
- Hát ídösapám! Olvasásból azírt vagyok jeles, mert cigány vagyok?
- Nem kisfiam! Az azért van, mert jól olvasol.
Másnap hazajön a gyerek és azt kérdezi:
- Hát ídösapám! Nyelvtanból azírt vagyok jeles, mert cigány vagyok?
- Nem kisfiam, az azért van, mert jó vagy nyelvtanból.
Harmadnap hazajön a gyerek és azt kérdezi:
- Hát ídösapám! Az, hogy nekem 20 centis faszom van, az osztálytársaimnak meg csak 10, az azírt van, mert cigány vagyok?
- Nem édes fiam, az azért van mert a többiek 9 évesek, te meg 18.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,57
Roma
A cigány megnősül, majd kérdezi az egyik barátja:
- Te, milyen az asszony az ágyban?
- Sokan dicsérik . . .
- Te, milyen az asszony az ágyban?
- Sokan dicsérik . . .
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,45
Roma
- Mondd Gázsi, bagózik neked a tehened meg a lovad?
- Mit kérdezel ilyen marhaságot! Hát nem dohányoznak!
- Ez biztos?
- Tuti biztos!
- Akkor siess haza, mert füstöl az istállód!
- Mit kérdezel ilyen marhaságot! Hát nem dohányoznak!
- Ez biztos?
- Tuti biztos!
- Akkor siess haza, mert füstöl az istállód!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,15
Roma
A cigány asszony elmegy a községházára és bejelenti, hogy meghalt az ura.
- A halál oka? - kérdezik.
- Valamilyen nyavalya.
- De, hát ki kezelte?
- Ki más? Csak én.
- És orvosi segítséget nem is vettek igénybe?
- Minek? Meghótt az egyedül is.
- A halál oka? - kérdezik.
- Valamilyen nyavalya.
- De, hát ki kezelte?
- Ki más? Csak én.
- És orvosi segítséget nem is vettek igénybe?
- Minek? Meghótt az egyedül is.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Roma
Cigánygyerek kérdezi az apját:
- Apa! Ki volt az a bácsi akit a villamoson megöleltél?
- Nem tudom Gazsikám, de mindjárt megnézzük a pénztárcáját!
- Apa! Ki volt az a bácsi akit a villamoson megöleltél?
- Nem tudom Gazsikám, de mindjárt megnézzük a pénztárcáját!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Roma
Beviszik a cigányt a Váci utcából valutázásért.
- Há drága biztos úr, én nem csinátam semmit, csak szolmizáltam.
- Hogyhogy? - kérdi a rend őre.
- Csak álltam, és énekeltem:
"dó.. lá.. re.. la.. dó"
- Há drága biztos úr, én nem csinátam semmit, csak szolmizáltam.
- Hogyhogy? - kérdi a rend őre.
- Csak álltam, és énekeltem:
"dó.. lá.. re.. la.. dó"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Roma
Tanító néni kérdezi az iskolában:
- Na, gyerekek, mikor a legjobb a gyümölcsöt leszedni?
A leghátsó sorban megszólal Lakatos Ármándó:
- Akkor, amikor a kutya meg van kötve.
- Na, gyerekek, mikor a legjobb a gyümölcsöt leszedni?
A leghátsó sorban megszólal Lakatos Ármándó:
- Akkor, amikor a kutya meg van kötve.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,21
Roma
A cigány asszony mondja a gyerekének:
- Gicse, menj hozzál pár szem paradicsomot...
5 perc múlva jön vissza a gyerek üres kézzel, kérdi tőle az anyja:
- Miért nem hoztál paradicsomot?
- Kint volt a szomszéd a kertbe!
- Gicse, menj hozzál pár szem paradicsomot...
5 perc múlva jön vissza a gyerek üres kézzel, kérdi tőle az anyja:
- Miért nem hoztál paradicsomot?
- Kint volt a szomszéd a kertbe!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,46