Roma
Bemegy egy roma az ékszerboltba, sok nézelődés után kiválasztja a legvastagabb arany nyakláncot és egy nagy kereszt medált. Azt mondja az eladónak:
- Ezt a láncot kérem ezzel a kereszttel, de az a gizda csávó nem kell rá.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,88
Roma
A cigány elmegy az orvoshoz:
- Doktor úr, nagy baj van, kékül a bal lábam!
- Hát, ezt bizony le kell amputálni!
Két nap múlva visszamegy a cigány:
- Doktor úr, nagyon nagy baj van! Kékül a jobb lábam!
- Hát, cigány bizony ezt is le kell amputálni!
Két nap múlva beviszik a cigányt az orvoshoz:
- Doktor úr, hatalmas nagy baj van! Kékül a seggem!
Az orvos gondolkodik egy darabig, majd megkérdezi:
- Te cigány, nem fog véletlenül a farmerod?

Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Roma
Sétáltatja a cigány a kutyáját a parkban, odaszól neki a skinhead:
- Hé te, miért sétáltatod azt a dögöt?
- Mert kell neki a mozgás - mondja a cigány.
- Nem hozzád szóltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Roma
A vajdának megépül az új luxusvillája. Hatalmas bulit csap. Másnap a kocsmában az egyik cigány mondja:
- Dikk, ez a vajda nagyon gazdag. Még a budi is aranyból van náluk.
Meghallja ezt a vajda a szomszéd asztalnál.
- A Devla verjen meg, te Gazsi, akkor te szartál a trombitámba!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Roma
- Na, gyerekek! Ki tudja nekem megmondani, hogy mikor jó a fáról leszedni a gyümölcsöt? - kérdezi a tanító néni.
A kis Gazsi jelentkezik:
- Amikor a kutya meg van kötve...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Roma
A cigány öt kiló hússal tér haza szokásos élelembeszerző körútjáról.
A felesége rögtön ott terem:
- Te, aggyá mán egy kis húst, három napja nem ettem.
- Először igyál meg egy liter vizet. Megissza.
- No, Gazsi most mán ide azt a húst!
- Igyál meg először meg egy liter vizet.
- No most ma tényleg aggyá húst!
- Ha még egy liter vizet megiszol, adok. - nagy nehezen megissza.
-Te Gazsi, én mán nem is birok enni.
- Látod, nem is éhes voltál te, hanem szomjas.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,68
Roma
Két roma megy az úton. Megállnak egy feszület előtt.
- Te Bélám, minek ez ide?
- Ő adja a mindennapi kenyerünket.
- Ja, nem tudtam, hogy pék a csávó...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,99
Roma
- Hogy hívják a roma utazási irodát?

- Dzsavel-Travel!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,22
Roma
Az amerikai, a francia, a magyar, és a cigány állnak az Eiffel-torony kilátóján. Hirtelen az amerikai előkap pár köteg dollárt, elkezdi lehajigálni a mélybe, miközben ezt kiabálja:
- Nekünk ebből otthon rengeteg van!!
Ezt látva a francia előkap pár üveg pezsgőt, és elkezdi a mélybe önteni, miközben ezt kiabálja:
- Nekünk ebből itthon rengeteg van!
Látva ezt, a cigány ijedt arccal fordul a magyar felé:
- Teeee! Eszedbe ne jusson valami hülyeség!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Roma
Két cigány beszélget:
- Miért nem viselsz gatyát a nadrágod alatt?
- Miért viselnék?
- Hát először is melegebb, másodszor pedig higiénikusabb.
A cigány megfogadja a tanácsot és fehérneműt vásárol. Kis idő múlva rájön a nagydolog, lerántja a nadrágot -a fehérneműt elfelejti- és megkönnyebbül.
- Tényleg melegebb, - hátrafordul, nem lát a földön semmit - és higiénikusabb is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89