Székely
Két székely iszik a kocsmában. Megszólal az egyik:
- Hazamegyek, megdugom anyádat.
Dermedt csend a helységben, jön a válasz:
- Menjünk apu, úgyis eleget ittál már.
- Hazamegyek, megdugom anyádat.
Dermedt csend a helységben, jön a válasz:
- Menjünk apu, úgyis eleget ittál már.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Székely
Az öreg székely ül a kocsmában és csurom víz a nadrágja...
Odamegy hozzá a barátja:
- Te Pista, csak nem összehugyoztad magad?
- De bizony! Tegnap este ő nem akart fölállni, ma én nem fogok!
Odamegy hozzá a barátja:
- Te Pista, csak nem összehugyoztad magad?
- De bizony! Tegnap este ő nem akart fölállni, ma én nem fogok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Székely
Székely és a felesége egy szekéren utaznak.
Egyszer csak nagy vihar támad. Tőlük 80 méterre lecsap a villám. Azt mondja a székely:
- Na-na.
Megint lecsap a villám tőlük 30 méterre. Újra megszólal a székely:
- Na-na!
Lecsap a villám ismét, agyoncsapja az asszonyt.
Mondja a székely:
- Na, azért!
Egyszer csak nagy vihar támad. Tőlük 80 méterre lecsap a villám. Azt mondja a székely:
- Na-na.
Megint lecsap a villám tőlük 30 méterre. Újra megszólal a székely:
- Na-na!
Lecsap a villám ismét, agyoncsapja az asszonyt.
Mondja a székely:
- Na, azért!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Székely
- Azt híresztelik a faluban, hogy megcsalsz a szomszéd asszonnyal.
Székely kis gondolkodás után:
- Én dógom.
- De azt is mondják, hogy terhes?
- Ő dóga.
- Én nem bírom ezt így tovább, elköltözök.
- Te dógod.
Székely kis gondolkodás után:
- Én dógom.
- De azt is mondják, hogy terhes?
- Ő dóga.
- Én nem bírom ezt így tovább, elköltözök.
- Te dógod.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
Székely
Székely bácsit kérdezik:
- Bátyám, ha adok magának két nyulat meg még két nyulat, akkor hány nyula lesz?
- Öt!
- Nem. Akkor, máshogy kérdezem. Adok három nyulat meg egy nyulat, akkor hány nyula lesz?
- Öt!
- Neeeem! Miért lenne már öt?!
- Mert egy már van otthon.
- Bátyám, ha adok magának két nyulat meg még két nyulat, akkor hány nyula lesz?
- Öt!
- Nem. Akkor, máshogy kérdezem. Adok három nyulat meg egy nyulat, akkor hány nyula lesz?
- Öt!
- Neeeem! Miért lenne már öt?!
- Mert egy már van otthon.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Székely
Áll a székely juhász a réten a botjára támaszkodva.
Arra megy a másik juhász, és kérdi:
- Hát maga meg mit csinál?
- Gondolkodom.
- És hol a fenébe van a nyája?
- Azon gondolkodom.
Arra megy a másik juhász, és kérdi:
- Hát maga meg mit csinál?
- Gondolkodom.
- És hol a fenébe van a nyája?
- Azon gondolkodom.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Székely
- Mi a baj, sógor? - kérdezi az egyik.
- Tudod, rettenetesen fáj a fogam! - panaszolja a másik.
- Há' mér nem húzatod ki? Ha az enyém volna, én már rég kihúzattam volna!
- Ez az! Ha a tiéd lenne, már én is kihúzattam volna!
- Tudod, rettenetesen fáj a fogam! - panaszolja a másik.
- Há' mér nem húzatod ki? Ha az enyém volna, én már rég kihúzattam volna!
- Ez az! Ha a tiéd lenne, már én is kihúzattam volna!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Székely
Egy székely bácsi összeveszik az asszonnyal. Dühösen kirohan a házból és becsapja az ajtót. 3 év múlva visszamegy. Kérdi tőle az asszony:
- Hol voltál eddig?
Mire a székely:
- Kinn!
- Hol voltál eddig?
Mire a székely:
- Kinn!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Székely
Mondja a sorozóorvos a székely legénynek:
- Taszítsa le a nadrágját és hajoljon előre!
Hátulról nézelődik a doki és közben kérdezi:
- Van lyukas foga?
- Mé'? Onnan látszik?
- Taszítsa le a nadrágját és hajoljon előre!
Hátulról nézelődik a doki és közben kérdezi:
- Van lyukas foga?
- Mé'? Onnan látszik?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Székely
Az öreg székely temeti a feleségét.
A sógora megpróbálja vigasztalni:
- Ne búsulj bátyám, a túlvilágon majd találkoztok!
- Hát ez az, ami aggaszt, komám!
A sógora megpróbálja vigasztalni:
- Ne búsulj bátyám, a túlvilágon majd találkoztok!
- Hát ez az, ami aggaszt, komám!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
top10 vicc a kategóriában