Székely
Az öreg székelynek 50 litert tejelő Riska tehene van, csodájára is jár az
ország-világ.
Kimegy a bácsihoz a riporter is érdeklődni:
- Bácsika! Hogy lehetséges, hogy az ön tehene ennyi tejet ad?
- Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik.
- ???
- Minden reggel kimegyek az istállóba és megkérdem a Riskát, hogy "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"
ország-világ.
Kimegy a bácsihoz a riporter is érdeklődni:
- Bácsika! Hogy lehetséges, hogy az ön tehene ennyi tejet ad?
- Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik.
- ???
- Minden reggel kimegyek az istállóba és megkérdem a Riskát, hogy "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Székely
Az öreg székely kaszál a mezőn. Látja ám, hogy a fia futva érkezik a falu felől.
A gyerek messziről kiabálja:
- Édesapám, jőjjék rögvest haza, mert nagy baj van!
- Osztán mi a baj, fiam?
- A szomszédból átjött a Mihály bá, osztán addig-addig, hogy befeküdtek idesanyámmal a dunyha alá.
Az székely kezében megáll a kasza, megvakarja a fejét és elgondolkodva ezt mormogja:
- De nagy marha ez a Mihály szomszéd! Pedig neki nem is lenne muszáj...
A gyerek messziről kiabálja:
- Édesapám, jőjjék rögvest haza, mert nagy baj van!
- Osztán mi a baj, fiam?
- A szomszédból átjött a Mihály bá, osztán addig-addig, hogy befeküdtek idesanyámmal a dunyha alá.
Az székely kezében megáll a kasza, megvakarja a fejét és elgondolkodva ezt mormogja:
- De nagy marha ez a Mihály szomszéd! Pedig neki nem is lenne muszáj...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Székely
- Mondja bácsikám, miért ilyen soványak ezek a tehenek, ezen a dús füvű legelőn? - kérdezi az állatokat legeltető székelytől egy arra járó turista.
- Hát bizony fiam, komoly oka van annak - feleli az öreg.
- Mi az?
- Amióta eladtam mellőlük a bikát, csak nefelejcset hajlandóak enni.
- Hát bizony fiam, komoly oka van annak - feleli az öreg.
- Mi az?
- Amióta eladtam mellőlük a bikát, csak nefelejcset hajlandóak enni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,96
Székely
A vonaton utazik a francia, az angol, egy madame és az öreg székely. Egyszer csak a vonat beér egy alagútba, mire iszonyatosat fingik a nő.
Kiér a vonat az alagútból, a madame feszeng, de a francia megmenti a helyzetet, pironkodva mondja:
- Elnézést, tegnap sok chilis babot ettem, többet nem fog előfordulni!
Következő alagút, megint iszonyatos recsegve fingás, vonat kiér, most az angol menti a menthetőt:
- Elnézést, tegnap valószínű romlott steak-et ettem, rossz a gyomrom, többé nem fordul elő!
Megy a vonat tovább, székely papa feláll veszi a pipáját és elindul kifelé a kabinból. Mielőtt kilépne, visszaszól:
- Én most kimegyek pipázni, ha a kis hölgy még egyszer fingana, én voltam!
Kiér a vonat az alagútból, a madame feszeng, de a francia megmenti a helyzetet, pironkodva mondja:
- Elnézést, tegnap sok chilis babot ettem, többet nem fog előfordulni!
Következő alagút, megint iszonyatos recsegve fingás, vonat kiér, most az angol menti a menthetőt:
- Elnézést, tegnap valószínű romlott steak-et ettem, rossz a gyomrom, többé nem fordul elő!
Megy a vonat tovább, székely papa feláll veszi a pipáját és elindul kifelé a kabinból. Mielőtt kilépne, visszaszól:
- Én most kimegyek pipázni, ha a kis hölgy még egyszer fingana, én voltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Székely
- Mi a baj, sógor? - kérdezi az egyik.
- Tudod, rettenetesen fáj a fogam! - panaszolja a másik.
- Há' mér nem húzatod ki? Ha az enyém volna, én már rég kihúzattam volna!
- Ez az! Ha a tiéd lenne, már én is kihúzattam volna!
- Tudod, rettenetesen fáj a fogam! - panaszolja a másik.
- Há' mér nem húzatod ki? Ha az enyém volna, én már rég kihúzattam volna!
- Ez az! Ha a tiéd lenne, már én is kihúzattam volna!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Székely
Először utazik a székely bácsi a repülőn. Kérdezi a stewardestől:
- Mondja kedves, aztán van-e itt elég ejtőernyő mindenkinek?
- Nagyon ritka, hogy egy repülő lezuhanna, így mi nem tartunk ejtőernyőt!
- Hát a hajók is ritkán süllyednek el, aztán ott mégis mindenkinek jut mentőcsónak, pedig gondolom úszni többen tudnak, mint repülni!
- Mondja kedves, aztán van-e itt elég ejtőernyő mindenkinek?
- Nagyon ritka, hogy egy repülő lezuhanna, így mi nem tartunk ejtőernyőt!
- Hát a hajók is ritkán süllyednek el, aztán ott mégis mindenkinek jut mentőcsónak, pedig gondolom úszni többen tudnak, mint repülni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Székely
Az öreg székely részegen megy haza és beleesik a kútba. Kirohan hozzá az egész család, leengedik a kötelet és elkezdik felhúzni.
Mikor kibukkan a feje a kútból, elkezd rettentően nevetni. Mondja neki az asszony:
- Ember, mit röhögsz, hisz épp hogy csak megmentettük az életed!
- Azon röhögök, hogyha elengedném a kötelet, hogy seggre esnétek!
Mikor kibukkan a feje a kútból, elkezd rettentően nevetni. Mondja neki az asszony:
- Ember, mit röhögsz, hisz épp hogy csak megmentettük az életed!
- Azon röhögök, hogyha elengedném a kötelet, hogy seggre esnétek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88
Székely
Az öreg székely elmegy héber nyelvből vizsgázni.
A vizsgabiztos nem tudja megállni, ezért megkérdezi tőle:
- Bácsikám! Mondja csak, miért akar maga ilyen idős korban megtanulni héberül?
- Hát, mert ha meghalok - feleli a székely - tudjak a mennyben az Istennel beszélni.
- És ha a pokolra jut?
- Románul már tudok!
A vizsgabiztos nem tudja megállni, ezért megkérdezi tőle:
- Bácsikám! Mondja csak, miért akar maga ilyen idős korban megtanulni héberül?
- Hát, mert ha meghalok - feleli a székely - tudjak a mennyben az Istennel beszélni.
- És ha a pokolra jut?
- Románul már tudok!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Székely
Az idős székely házaspár kiment a telekre. A férj kint kapál éppen, amikor meglát az égen egy sárkányrepülőt. Erre gyorsan beszalad, kihozza a puskáját és rálő. Az asszony ijedten kérdezi:
- Áron mi történt, mit lőttél le?
Erre az öreg:
- Azt pontosan nem tudom, de az embert már elengedte!
- Áron mi történt, mit lőttél le?
Erre az öreg:
- Azt pontosan nem tudom, de az embert már elengedte!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,53
Székely
Egy öreg székely utazik a vonaton.Szembe vele egy fiatal fiú és lány ül.A lány azt mondja:
- Fáj az arcom.- A fiú ad rá egy puszit mire a lány :
- Már nem is fáj.
Pár perc múlva a lány megint így szól:
- Fáj a vállam. - A fiú ad rá egy puszit mire a lány:
- Már nem is fáj.
- Ismét eltelik pár perc a lány megint így szól:
- Fáj a fogam. - A fiú szájon csókolja a lányt mire az:
- Már nem is fáj.
- A székely erre odamegy és megkérdi:
- Elnézést doktor úr, aranyeret nem gyógyít?
- Fáj az arcom.- A fiú ad rá egy puszit mire a lány :
- Már nem is fáj.
Pár perc múlva a lány megint így szól:
- Fáj a vállam. - A fiú ad rá egy puszit mire a lány:
- Már nem is fáj.
- Ismét eltelik pár perc a lány megint így szól:
- Fáj a fogam. - A fiú szájon csókolja a lányt mire az:
- Már nem is fáj.
- A székely erre odamegy és megkérdi:
- Elnézést doktor úr, aranyeret nem gyógyít?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
top10 vicc a kategóriában