Székely
Az öreg székely részegen megy haza és beleesik a kútba. Kirohan hozzá az egész család, leengedik a kötelet és elkezdik felhúzni.
Mikor felbukkan a feje a kútból, elkezd rettentően röhögni. Mondja neki az asszony:
- Ember, te meg mit röhögsz, hisz épp hogy csak megmentettük az életed!
- Azon röhögök, hogyha elengedném a kötelet, hogy seggre esnétek!
Mikor felbukkan a feje a kútból, elkezd rettentően röhögni. Mondja neki az asszony:
- Ember, te meg mit röhögsz, hisz épp hogy csak megmentettük az életed!
- Azon röhögök, hogyha elengedném a kötelet, hogy seggre esnétek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Székely
Egy székely bácsi összeveszik az asszonnyal. Dühösen kirohan a házból és becsapja az ajtót. 3 év múlva visszamegy. Kérdi tőle az asszony:
- Hol voltál eddig?
Mire a székely:
- Kinn!
- Hol voltál eddig?
Mire a székely:
- Kinn!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,24
Székely
Székely bácsi komor arccal vacsorázik egy étteremben: zavarja a zenekar hangos játéka. Odahívatja magához a pincért:
- Mondja, főúr, meg lehet kéri a zenekart, mit játsszanak?
- Igen, uram. Mi volna a kívánsága?
- Szóljon nekik, hogy amíg ebédelek, játsszanak inkább pókert.
- Mondja, főúr, meg lehet kéri a zenekart, mit játsszanak?
- Igen, uram. Mi volna a kívánsága?
- Szóljon nekik, hogy amíg ebédelek, játsszanak inkább pókert.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Székely
Az öreg székely a fiával fát vág az erdőben.
Egyszer csak megszólal a fiú:
- Édesapám, valahogy nehezen megy ez a fűrész, nem?
- Nem tudom fiam, én most pipázom...
Egyszer csak megszólal a fiú:
- Édesapám, valahogy nehezen megy ez a fűrész, nem?
- Nem tudom fiam, én most pipázom...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Székely
Az öreg székely áll a pusztában a botjára támaszkodva, és nézelődik.
Arra megy az egyik falubelije.
- Mit csinál itt Áron bátyám?
- Gondolkodok fiam!
- Oszt a nyáj merre van, Áron bátyám?
- Hát éppen azon gondolkodom fiam...
Arra megy az egyik falubelije.
- Mit csinál itt Áron bátyám?
- Gondolkodok fiam!
- Oszt a nyáj merre van, Áron bátyám?
- Hát éppen azon gondolkodom fiam...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,90
Székely
Székely bácsi nagy kínlódás közepette borotválkozik reggel. A gyerek kérdezi tőle:
- Mi a baj, édesapám?
- Életlen a beretva. Nem viszi a szakállamat!
- Ne mondja mán' édesapám, hogy keményebb a szakálla, mint a konzervdoboz, amit most nyitottam ki vele!
- Mi a baj, édesapám?
- Életlen a beretva. Nem viszi a szakállamat!
- Ne mondja mán' édesapám, hogy keményebb a szakálla, mint a konzervdoboz, amit most nyitottam ki vele!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Székely
Áll a székely az akasztófa alatt, nyakában a kötéllel. A hóhér megkérdezi:
- Na öreg, mi az utolsó kívánságod?
A székely nem mond semmit. A hóhér lassan elkezdi húzni a kötelet, lassan rászorul a hurok a székelyember nyakára, és amikor már nem kap levegőt, elkezd irgalmatlanul kapálózni. A hóhér gondolván hogy mégiscsak van egy utolsó kívánsága, visszaengedi a földre, erre a székely:
- A jóistókát neki, majdnem megfulladtam!
- Na öreg, mi az utolsó kívánságod?
A székely nem mond semmit. A hóhér lassan elkezdi húzni a kötelet, lassan rászorul a hurok a székelyember nyakára, és amikor már nem kap levegőt, elkezd irgalmatlanul kapálózni. A hóhér gondolván hogy mégiscsak van egy utolsó kívánsága, visszaengedi a földre, erre a székely:
- A jóistókát neki, majdnem megfulladtam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,6
Székely
A székelyek és a kínaiak háborúzni akarnak egymással.
- Aztán hányan vagytok? - kérdezik a kínaiak.
- 90.000. - felelik a székelyek - Hát ti?
- Egymilliárdan.
- Baj van, Áron bátyám! - szól hátra a székely vezér - Hová temetjük ezt a sok kínait?
- Aztán hányan vagytok? - kérdezik a kínaiak.
- 90.000. - felelik a székelyek - Hát ti?
- Egymilliárdan.
- Baj van, Áron bátyám! - szól hátra a székely vezér - Hová temetjük ezt a sok kínait?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Székely
Az öreg székelynek 50 litert tejelő Riska tehene van, és csodájára is jár ország-világ. Ki is megy a bácsihoz egy riporter érdeklődni:
- Bácsikám! Hogy lehetséges, hogy az ön tehene ilyen sok tejet ad?
- Ááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik.
- Ezt, hogy érti pontosan?
- Minden reggel kimegyek az istállóba, megsimogatom a Riskát, és megkérdem tőle, hogy na : "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"
- Bácsikám! Hogy lehetséges, hogy az ön tehene ilyen sok tejet ad?
- Ááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik.
- Ezt, hogy érti pontosan?
- Minden reggel kimegyek az istállóba, megsimogatom a Riskát, és megkérdem tőle, hogy na : "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Székely
Egy székely bácsi ül a padon. Mellette fekszik egy kutya. Odamegy hozzá egy turista.
- Harap a kutyája bátyám?
- Nem harap az.
Erre a turista meg akarja simogatni a kutyát, de az mégis jól megharapja.
- Jaj! Azt mondta, nem harap!
- Az enyém nem is, de ez a sógoromé.
- Harap a kutyája bátyám?
- Nem harap az.
Erre a turista meg akarja simogatni a kutyát, de az mégis jól megharapja.
- Jaj! Azt mondta, nem harap!
- Az enyém nem is, de ez a sógoromé.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,32
top10 vicc a kategóriában