Székely
A székely meg a fia megy az erdőbe gombát szedni a fiú talál a bokorban egy rozsdás puskát, kérdezi az apjától:
- Mi ez édesapám ?
Erre az öreg:
- Hát trombita.
Majd fogja és a szájába teszi és fújni kezdi, erre az eldurran. Az öreg szája fültől fülig reped. A fiú megszólal:
- Ne nevessen édesapám, mert én nagyon megijedtem !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Székely
Vacsoránál ül a székely család, s bizony a kis Áron nem bír magával. Az apja többször rá is szól:
- Áron, ne rendetlenkedj!
Áron tovább rendetlenkedik, mígnem az öreg székely megunja a dolgot, s egy hatalmas nyaklevest akar lehúzni a fiának.
Áron lehajol, s így a pofont az anyós kapja. Mire az öreg nyugodt hangon:
- Ott is jó helyt van!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,42
Székely
A négernek, a székelynek és a románnak egyszerre születik gyereke.
Mindhárman várnak a szülőszoba ajtaja előtt, hogy végre megláthassák a gyereküket.
Egyszer csak kilép a szobából a nővérke:
- Uraim, gratulálok, mindhármuk gyereke egészséges.
Csak történt egy kis gond, sajnos összekevertük őket.
Kérem fáradjanak be, és válasszák ki a sajátjukat.
Erre a székely egyből berohan, és felkapja a néger gyerekét.
Mire a néger:
- Székely! Nem látod, hogy az az én gyerekem?
Teljesen olyan mint én, a bőre színén is látszik.
Mire a székely:
- Lehet hogy a tied, de amíg ki nem derül melyik a románé, addig ez nálam marad!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Székely
- Mikor lesz félcipőm édesanyám?
- Majd, ha fél lábad lesz fiam!
- És addig meg mit húzzak fel?
- Két vödör vizet, de igen gyorsan!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Székely
Székely bácsi rákos lesz. Elmegy a fiával a kocsmába és elpanaszolja a cimboráinak:
- Hát, már nem sokáig iszogathatok veletek, hamarosan elvisz az AIDS.
A fia csodálkozik, majd amikor már hazafelé tartanak, megkérdezi:
- De apám, nem is AIDS-e van, hanem rákja!
- Persze, de így legalább egyik sem meri majd megdugni anyádat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Székely
- Miről ismered meg a székely embert a vidámparkban?

- Arról, hogy bicskával eszi a vattacukrot!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,15
Székely
Az öreg székely agy kínlódások között borotválkozik...
A gyerek odaszól hozzá:
- Mi a baj idesapám?
- Íletlen a beretva, nem viszi a szakállamat.
- Ne mongya mán idesapám, hogy keményebb a szakálla, mint az a konzervdoboz, amit az előbb nyitottam ki vele!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Székely
Az öreg székely kaszál a mezőn. Látja ám, hogy a fia futva érkezik a falu felől.
A gyerek messziről kiabálja:
- Édesapám, jőjjék rögvest haza, mert nagy baj van!
- Osztán mi a baj, fiam?
- A szomszédból átjött a Mihály bá, osztán addig-addig, hogy befeküdtek idesanyámmal a dunyha alá.
Az székely kezében megáll a kasza, megvakarja a fejét és elgondolkodva ezt mormogja:
- De nagy marha ez a Mihály szomszéd! Pedig neki nem is lenne muszáj...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,49
Székely
Áll a székely juhász a réten a botjára támaszkodva.
Arra megy a másik juhász, és kérdi:
- Hát maga meg mit csinál?
- Gondolkodom.
- És hol a fenébe van a nyája?
- Azon gondolkodom.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,47
Székely
A rendőr megállítja a székely parasztbácsit...
- Hé bátyám, mit visz azon a szekéren?
A parasztbácsi odahajol a rendőr füléhez, és halkan belesúgja:
- Szénát.
- És miért sugdolózik?
- Hogy a lovak ne kérjenek!

Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13