Székely
A székely bácsi kimegy az udvarra. Pár perc múlva bejön, és csupa víz a nadrágja.
Az asszony megkérdezi tőle:
- Mi van, ember, ennyire esik?
- Nem, ennyire fúj!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Székely
Egy székely bácsi sakkozik a lovával. Ezt látva átszól hozzá a szomszéd:
- A csudába, magának ilyen okos lova van?
Mire a székely gúnyosan:
- Még, hogy ez okos? 3:1-re vezetek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Székely
Áll a székely a bíróság előtt emberölés vádjával, kérdi tőle a bíró:
- Na Áron, hogy is volt az az eset?
- Tekintetes bíró úr! Há' úgy vót, hogy eszem a banánt bicskáva. Eldobom a héját. Gyün a román. Elcsúszik a héján, oszt zsupsz bele, pont a bicskámba! Oszt még hatszó'!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,46
Székely
Egy székely bácsika megy szekérrel a göröngyös úton. Arra bringázik egy fiatal, formás menyecske.
Nagyon hepe-hupás az út, hát a menyecske felborul, és kilátszik mindene. Amint melléér az öreg, így szól:
- Látja bácsikám, hogy milyen pechem van?!
Erre az öreg:
- Láttam amit láttam, de ezt nálunk máshogy híjják.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,29
Székely
Két székely horgászik a tóparton. Egyszer csak az egyik fog egy szép nagy pontyot. Szó nélkül elteszi a haltartóba, újra bedob, leül a bot mögé, aztán megszólal:
- Na, megvan a második.
Erre a másik székely csodálkozva kérdezi:
- Na ne, mikor fogta az elsőt?

- Úgy 3 éve...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,92
Székely
Egy székely ember meg a fia marhát vág. Azt mondja a székely ember:
- Gyere Áron, fogd le a bika szarvát!
Az öreg odavág fejszével, de a bika csak ficánkol tovább.Megint odavág neki...
Erre megszólal a gyerek:
- Édesapám, ha még egyszer így fejbe vág, hát Isten bizony eleresztem a bika szarvát!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,53
Székely
Az öreg székely meg a fia fát vágnak.
A fiú odasuhint egy nagyot, de véletlenül levágja az apja lábát.
Erre az öreg:
- Áron, még egy ilyen és seggbe rúglak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,87
Székely
Az öreg székely agy kínlódások között borotválkozik...
A gyerek odaszól hozzá:
- Mi a baj idesapám?
- Íletlen a beretva, nem viszi a szakállamat.
- Ne mongya mán idesapám, hogy keményebb a szakálla, mint az a konzervdoboz, amit az előbb nyitottam ki vele!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Székely
Egy öreg ház falán találnak egy feliratot: AVE CEZAR VAVAN.
Jönnek régészek, mindenféle kutatók, hogy megfejtsék a szöveg jelentését. Éppen arra jár az öreg székely és megkérdezi, hogy mi ez a nagy nyüzsgés?
- Hát van itt egy felirat, amit nem tudunk megfejteni - mondja az egyik régész.
- Ó, hát ezen nincs mit megfejteni! Ezt én írtam oda...

A VÉCÉ ZÁRVA VAN.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Székely
Egy székely paraszt bácsi a városban tehenet árul. Egy rendőr megkérdezi:
- Mit szólna, ha elvenném a tehenét?
- Örülnék, mert lenne egy rendőr vejem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36