Székely
A vonaton utazik a francia, az angol, egy madame és az öreg székely. Egyszer csak a vonat beér egy alagútba, mire iszonyatosat fingik a nő.
Kiér a vonat az alagútból, a madame feszeng, de a francia megmenti a helyzetet, pironkodva mondja:
- Elnézést, tegnap sok chilis babot ettem, többet nem fog előfordulni!
Következő alagút, megint iszonyatos recsegve fingás, vonat kiér, most az angol menti a menthetőt:
- Elnézést, tegnap valószínű romlott steak-et ettem, rossz a gyomrom, többé nem fordul elő!
Megy a vonat tovább, székely papa feláll veszi a pipáját és elindul kifelé a kabinból. Mielőtt kilépne, visszaszól:
- Én most kimegyek pipázni, ha a kis hölgy még egyszer fingana, én voltam!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Székely
Az öreg székely utazik a vonaton.
Egy dögös cica-baba jön be a fülkébe és leül az öreggel szembe, aki csak pödörgeti a bajszát és a nőt bámulja.
A hölgy zavarában előveszi a retiküljéből a parfümjét és fúj a nyakára belőle, majd flegmán odamutatja a bácsikának:
- Christian Dior! 15.000 forint, 50 ml!
A székely csak pödörgeti, pödörgeti, majd egy kis idő múlva oldalra dől és pukizik egy óriásit, s a következőt fűzi hozzá:
- Tarkapaszuly, 500 Ft kilója!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,82
Székely
- Te Áron, szoktál te vizelni két szeretkezés között?
- No hallod! Fél évig ki az isten bírná visszatartani.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Székely
A székely fintorogva beleszagol a levegőbe:
- Fiam, te voltál?
- Nem.
- Asszony, akkor te?
- Nem.
- Akkor én.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,17
Székely
A vasárnapi ebéd után a székely, meg a fia kiülnek a tornácra, az öreg rágyújt a pipájára.
Persze, odagyün a kutya, leheveredik, oszt elkezdi nyalni a tökeit.
Nézi a gyerek, nézi, majd rákérdez az apjára:
- Idösapám! Maga szerint ezt én is mög tunnám csinálni?
Az öreg kiveszi a csutorát a fogai közül:
- Löhet fiam, de mög fog harapni.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,33
Székely
Két székely veti a búzát a szántóföldön. Megállnak ebédelni, és hogy ne unatkozzanak barkochbázni kezdenek.
- Tárgy?
- Nem!
- Személy?
- Nem!
- Fogalom?
- Nem!
Elfogy az ebéd, szántanak tovább. Pár hónap múlva eljön az aratás ideje, ebédidő, újra leülnek együtt enni.
- Te komám, rákérdezhetek?
- Na!
- Elektromágneses térerősség vektor!
- Honnan tudtad?
- Vót időm gondolkodni...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,85
Székely
Az öreg székely a rettentő hidegben sapka nélkül áll az utcán, s vacog.
Arra jön a komája:
-Hallja kend, mit áll itt hajadonfőtt ebben a hidegben?
-Odabent a házban egy darab léccel rendbe szedtem az asszonyt, most kéne egy istenes ember aki ki merné hozni a sapkámat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43
Székely
Két székely vágja a fát télen a nagy hidegben, majd megkérdi az egyik:
- Te komám, hol van a füles sapkád?
- Tudod, amióta balesetem volt azóta nem hordom.
- Milyen baleseted volt?
- Megkínáltak pálinkával és nem hallottam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Székely
Megy hazafelé az öreg székely a szekerén, és felvesz egy csinos fiatal stoppost, aki a faluba szeretne menni.
Útközben a hölgy begerjed, és hanyatt dönti az öreget. Az aktus után megkérdi:
- Bátyám, maga nagyon érti a dolgát, csak hamar elfárad! Nincs egy fiatalabb rokona?
- Dehogy nincs, lányom. Van nekem egy szép szál fiam!
- És ő is ilyen jól műveli ezt a dolgot?
- Hát azt nem tudom, mert mi parasztemberek nem szoktunk ilyenekről beszélgetni, de a múltkor elkapott egy medvét, az azóta nekünk gyűjti a mézet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Székely
Két székely beszélget:
- Hé szomszéd, miért van annak a disznónak 3 lába?
- Mit gondol kend, majd levágom az egészet egy bableves miatt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,66