Székely
Megy hazafelé az öreg székely a szekerén, és felvesz egy csinos fiatal stoppost, aki a faluba szeretne menni.
Útközben a hölgy begerjed, és hanyatt dönti az öreget. Az aktus után megkérdi:
- Bátyám, maga nagyon érti a dolgát, csak hamar elfárad! Nincs egy fiatalabb rokona?
- Dehogy nincs, lányom. Van nekem egy szép szál fiam!
- És ő is ilyen jól műveli ezt a dolgot?
- Hát azt nem tudom, mert mi parasztemberek nem szoktunk ilyenekről beszélgetni, de a múltkor elkapott egy medvét, az azóta nekünk gyűjti a mézet!
Útközben a hölgy begerjed, és hanyatt dönti az öreget. Az aktus után megkérdi:
- Bátyám, maga nagyon érti a dolgát, csak hamar elfárad! Nincs egy fiatalabb rokona?
- Dehogy nincs, lányom. Van nekem egy szép szál fiam!
- És ő is ilyen jól műveli ezt a dolgot?
- Hát azt nem tudom, mert mi parasztemberek nem szoktunk ilyenekről beszélgetni, de a múltkor elkapott egy medvét, az azóta nekünk gyűjti a mézet!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Székely
Az öreg székelynek 50 litert tejelő Riska tehene van, és csodájára is jár ország-világ. Ki is megy a bácsihoz egy riporter érdeklődni:
- Bácsikám! Hogy lehetséges, hogy az ön tehene ilyen sok tejet ad?
- Ááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik.
- Ezt, hogy érti pontosan?
- Minden reggel kimegyek az istállóba, megsimogatom a Riskát, és megkérdem tőle, hogy na : "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"
- Bácsikám! Hogy lehetséges, hogy az ön tehene ilyen sok tejet ad?
- Ááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik.
- Ezt, hogy érti pontosan?
- Minden reggel kimegyek az istállóba, megsimogatom a Riskát, és megkérdem tőle, hogy na : "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Székely
A székely bácsi kimegy az udvarra. Pár perc múlva bejön, és csupa víz a nadrágja.
Az asszony megkérdezi tőle:
- Mi van, ember, ennyire esik?
- Nem, ennyire fúj!
Az asszony megkérdezi tőle:
- Mi van, ember, ennyire esik?
- Nem, ennyire fúj!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Székely
A székelynek nagyon hisztis a felesége. Elmegy a gyógyszertárba valami gyógyírt kérni rá a patikustól. Elpanaszolja baját a patikusnak, mire az inti, hogy hajoljon közelebb.
A patikus lekever két jó nagy pofont a székelynek, és hozzá teszi:
- Ezt adja be otthon a feleségének, amikor elkezd hisztizni.
Az első adandó alkalommal, mikor elkezd hisztizni a felesége lekever neki egy nagy pofont, amitől az nyomban befejezi a hisztizést.
Megy is sürgősen megköszönni a "gyógyszert" a patikusnak, de ahogy a közelébe ér, lekever neki is egy jókora pofont, és hozzáteszi:
- Köszönöm a gyógyszert, de tudja a fele megmaradt és visszahoztam, még mielőtt a szavatossága lejárna!
A patikus lekever két jó nagy pofont a székelynek, és hozzá teszi:
- Ezt adja be otthon a feleségének, amikor elkezd hisztizni.
Az első adandó alkalommal, mikor elkezd hisztizni a felesége lekever neki egy nagy pofont, amitől az nyomban befejezi a hisztizést.
Megy is sürgősen megköszönni a "gyógyszert" a patikusnak, de ahogy a közelébe ér, lekever neki is egy jókora pofont, és hozzáteszi:
- Köszönöm a gyógyszert, de tudja a fele megmaradt és visszahoztam, még mielőtt a szavatossága lejárna!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Székely
Fia született a szegény székelynek. Nagy örömében végigszalad a falun mindenkit meghív, jöjjenek el megnézni a gyereket.
- Aztán ha jöttök, csak rúgjátok be a kaput nyugodtan – teszi hozzá.
- Már miért kellene berúgnunk a kaput? – csodálkozik valaki – Nincsen rajta kilincs?
- Hogyne volna. De csak nem fogtok üres kézzel jönni!
- Aztán ha jöttök, csak rúgjátok be a kaput nyugodtan – teszi hozzá.
- Már miért kellene berúgnunk a kaput? – csodálkozik valaki – Nincsen rajta kilincs?
- Hogyne volna. De csak nem fogtok üres kézzel jönni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,60
Székely
A székely paraszt megy a szekéren. Egyszer csak hirtelen megáll a ló.
Mondja a paraszt neki : - Gyíí! - de a ló nem mozdul.
Megint mondja neki : - Gyííí! - a ló továbbra sem mozdul.
Leszáll a szekérről, előre megy.
Az öreg meglátja, hogy egy mélységes szakadék szélén állnak.
Odafordul a lóhoz, és így szól: Helyesbítek : - Hőőő!
Mondja a paraszt neki : - Gyíí! - de a ló nem mozdul.
Megint mondja neki : - Gyííí! - a ló továbbra sem mozdul.
Leszáll a szekérről, előre megy.
Az öreg meglátja, hogy egy mélységes szakadék szélén állnak.
Odafordul a lóhoz, és így szól: Helyesbítek : - Hőőő!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,36
Székely
Az öreg székely unokája hazatér a kirándulásból és ajándékba ad az öregnek egy dobozos sört.
Az öreg megköszöni, majd előkapja bicskáját és kanyarint egy lyukat a doboz tetejére.
Az unokája felkiált:
- Papa, azt nem úgy kell felbontani. Ott van a tetején az a kis pöcök, azt kell meghúzni és akkor kinyílik.
- Na jah, - mondja az öreg - az azoknak van, akiknek nincs bicskájuk.
Az öreg megköszöni, majd előkapja bicskáját és kanyarint egy lyukat a doboz tetejére.
Az unokája felkiált:
- Papa, azt nem úgy kell felbontani. Ott van a tetején az a kis pöcök, azt kell meghúzni és akkor kinyílik.
- Na jah, - mondja az öreg - az azoknak van, akiknek nincs bicskájuk.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11
Székely
A székely meg a fia kaszálnak a réten. Az út szélén lenge nőcske álldogál.
Hosszasan bámulják a szemük sarkából. Egyszer csak jön egy BMW, megáll a fickó, letekeri az ablakot, a nőcske behajol, ablak fel...
Eltelik 5 perc, ablak le, nőcske előbújik, megigazítja magát, majd a BMW elszáguld...
A székely fia kajánul vigyorog:
- Ídesapám! Az tuti, hogy ilyen verdára pízzünk sose lesz, de ilyen ajtót ugye azé veszünk?
Hosszasan bámulják a szemük sarkából. Egyszer csak jön egy BMW, megáll a fickó, letekeri az ablakot, a nőcske behajol, ablak fel...
Eltelik 5 perc, ablak le, nőcske előbújik, megigazítja magát, majd a BMW elszáguld...
A székely fia kajánul vigyorog:
- Ídesapám! Az tuti, hogy ilyen verdára pízzünk sose lesz, de ilyen ajtót ugye azé veszünk?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,43
Székely
Székely fiatalember el szeretne menni a bálba, de nincsen ünneplős cipője.
Elhatározza, hogy kifényesíti a gumicsizmáját és abban megy majd el táncolni.
Így is tesz.
Aznap este a bálban először Annát kéri fel táncolni.
Tánc közben lenéz, és azt mondja:
- Anna, rajtad kék bugyi van.
- Hát ezt honnan tudod?
- Tudom.
Másodszorra Natasát kéri fel táncolni.
Tánc közben ismét lenéz és azt mondja:
- Natasa, rajtad fehér bugyi van.
- Ezt meg honnan tudod?
- Tudom.
Harmadszorra Andreát kéri fel táncolni.
Tánc közben megint lenéz, majd ijedten felkapja a fejét:
- Andi, van rajtad bugyi?
- Nincs. - válaszolja.
- Huh, már azt hittem, hogy a csizmám repedt szét.
Elhatározza, hogy kifényesíti a gumicsizmáját és abban megy majd el táncolni.
Így is tesz.
Aznap este a bálban először Annát kéri fel táncolni.
Tánc közben lenéz, és azt mondja:
- Anna, rajtad kék bugyi van.
- Hát ezt honnan tudod?
- Tudom.
Másodszorra Natasát kéri fel táncolni.
Tánc közben ismét lenéz és azt mondja:
- Natasa, rajtad fehér bugyi van.
- Ezt meg honnan tudod?
- Tudom.
Harmadszorra Andreát kéri fel táncolni.
Tánc közben megint lenéz, majd ijedten felkapja a fejét:
- Andi, van rajtad bugyi?
- Nincs. - válaszolja.
- Huh, már azt hittem, hogy a csizmám repedt szét.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,25
Székely
Az öreg székely bemegy a kocsmába, és kér egy felest. Egy pár fiatal ott vidámkodik, majd összesúgnak, hogy hogyan toljanak ki az öreggel.
Szépen kivárják, és egy alkalmas pillanatban bedobnak egy Viagrát a pálinkájába.
Az öreg komótosan felhajtja. Kis idő múltával kimegy a WC-re. Ahogy jön vissza, látják, hogy összevissza van vizelve a nadrágja.
Kérdezik tőle:
- Magával meg történt, bátyám?
- Kimentem, elővettem, hát láttam, hogy nem az enyém, és visszatettem.
Szépen kivárják, és egy alkalmas pillanatban bedobnak egy Viagrát a pálinkájába.
Az öreg komótosan felhajtja. Kis idő múltával kimegy a WC-re. Ahogy jön vissza, látják, hogy összevissza van vizelve a nadrágja.
Kérdezik tőle:
- Magával meg történt, bátyám?
- Kimentem, elővettem, hát láttam, hogy nem az enyém, és visszatettem.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,2
top10 vicc a kategóriában