Rendőr
Két rendőr találkozik az utcán. Az egyik megkérdi:
- Mondd, miért dörzsölöd a kezedet?
- Mert nagyon fázik.
- Akkor miért nem teszed zsebre?
- Nem fér bele, ott a kesztyűm :(
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,5
Szőke nő
- Miért nem szeret a szőke nő az interneten vásárolni?

- Mert a bevásárló kocsi mindig legurul a laptopról...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,16
Egyéb
A pap és a buszsofőr egyszerre kopogtatnak a mennyország kapuján.
Kijön Szent Péter, röviden elbeszélget velük, majd beengedi a buszsofőrt. A pap fölháborodva kérdezi:
- És én? Engem aki egész életemben Isten szavát hirdettem, nem engedsz be? Hogy lehet ez?
- Hát úgy, hogy amíg te prédikáltál, mindenki aludt. Bezzeg, amíg a buszsofőr vezetett, addig mindenki imádkozott!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,5
Felnőtt
Az öregek otthonában Józsi bácsi dicsekszik az ápolónőnek:
- Tudja kedveském, fiatal koromban egy literes kanna tejet el tudtam vinni a péniszemen 50 méteren keresztül.
- Hát bizony Józsi bácsi, ez ma már nem megy, ugye?
- Nem aranyoskám, sajnos nem bírja a térdem!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Találós kérdés
Mi volt a rövidlátó turista utolsó kérdése egy romániai erdőben tett túrán?
"Mondja, maga mindig bundában szedi a málnát?"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77
Munkahelyi
- Rávettem az uramat, hogy minden reggeli után egyen meg egy fej fokhagymát, mert ez jó fogyókúra.
- És? Sokat fogyott tőle?
- Egy dekát sem, de a kolléganői messziről elkerülik.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,22
Rendőr
Két körzeti megbízott sétálgat a falusi patak partján. Látják, hogy Mari néni fej egy tehenet, amelyik a patakból iszik. Közben Józsi bácsi simogatja a tehén nyakát. Azt mondja az egyik a másiknak:
- Te komám, látod milyen jó gép ez? Beszívja a vizet, hátul pedig tejet ad ki. Vegyünk egyet!
Másnap vesznek egy tehenet. Leviszik a patakhoz. Az egyik rendőr belenyomja az állat fejét a vízbe, miközben a másik rángatja szegény állat tőgyét. A tehén fullad is, fáj is neki, ezért kipattint egy lepényt a hátsójából. Erre felkiált a hátsó rendőr:
- Te komám, ne nyomjad már annyira mélyre, mert ez már az iszapot szívja!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,93
Móricka
- Móricka! Mondd, mi lesz belőled, ha ennyit hazudozol?
- Politikus!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Felnőtt
Egy öreg házaspár ül otthon a tv előtt, és istentiszteletet néznek. A prédikátor mondja:
- Tegyétek bal kezeteket a beteg testrészre, a jobb kezeteket emeljétek a magasba, és kiáltsátok: "Hiszek Istenben!", és a betegség elmúlik.
A feleség ráteszi bal kezét a fájós lábára, felemeli jobb kezét, elkiáltja magát: "Hiszek Istenben!". A lábfájás egyből elmúlik.
Erre a férj is felbátorodik és ráteszi bal kezét a nadrágsliccére, felemeli a jobb kezét, már éppen mondaná, amikor felesége megszólal:
- A tisztelendő úr azt mondta, hogy gyógyítani tud, nem halottakat feltámasztani!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Iskolás
Bölcsészek informatika óra után:
- Na, ma mit tanultatok?
- A dupla kattintást.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,3