Házassági
Két labdarúgó játékvezető találkozik egy éjszakai bárban. Záróra után megbeszélik, hogy felmennek egyikükhöz egy italt meginni.
Csöngetnek, de az asszony ordibálva kidobja őket. Mire a másik felajánlja, igyák meg az italt náluk.
Csöngetnek, a feleség ajtót nyit, lesegíti a kabátjukat s bevezeti őket a szobába:

- Mit hozhatok drágám? Sört, bort vagy valami röviditalt? Éhesek nem vagytok? Gyújtsatok rá nyugodtan, majd kiszellőztetek.
Mikor kimegy az asszony a konyhába, a vendég megkérdezi a házigazdát:
- Hogyan érted el, hogy a nejed hajnali 2 órakor ilyen kedvesen fogad minket?

- Hát az úgy volt, hogy vett egy kutyát és betanította, hogy harapjon meg, ha részeg vagyok.
Na, jövök éjszaka haza egy kissé dülöngélve, a kutya belém harap. Adtam neki egy sárga lapot.
Másnap megint este későn érek haza, a piaszagra újra belém mar a kutya. Felmutattam neki a második sárgát. Amikor a jelenet harmadszor is megismétlődött, előkerült a piros lap, majd levittem a pincébe a kutyát és agyonlőttem.
- Jó, jó, de hogy jön ez a történet most ide ?
- Hát csak úgy, hogy az asszonynak már van két sárga lapja...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,44
Roma
Gazsi és a polgármester egymás mellett építenek két nagyjából egyforma kinézetű ingatlant. Amikor elkészülnek a pecók Gazsi megszólal:
- Polgármester úr, azért azt remélem tudja, hogy én házam mégiscsak többet ér, mint a magáé.
A polgármester nagyot néz, mire amaz folytatja:
- Tudja miért?!Mert az én szomszédomban nem cigány lakik...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,23
Pistike
Pistike otthon gyakorol a hegedűn. Megkérdezi a bátyjától:
- Szerinted jól játszom?
- A rádióban kellene szerepelned. - feleli a tesó.
- Tényleg? Annyira tetszik a zeném?
- Nem, hanem akkor ki tudnálak kapcsolni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,34
Ügyvéd, bíró
Zsebtolvajt állítanak elő a bíróságon.
- Meg ne próbálja elhitetni velem, hogy azért vette el ezt a levéltárcát, mert azt hitte, hogy a magáé! - kiabál rá a delikvensre a bíró. - Láthatta, hogy ez idegen tárca!
- A tárca igen, de a bankjegyek olyan ismerősnek tűntek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,96
Székely
- Mondja bácsikám, miért ilyen soványak ezek a tehenek ezen a dús fűvü legelőn? - kérdezi az állatokat legeltető székelytől az arra járó turista.
- Hát bizony fiacskám, komoly oka van annak - feleli az öreg.
- Tudod, mióta eladtam mellőlük a bikát, csak nefelejcset esznek.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,6
Móricka
A tanár kiszólítja Pistikét a táblához. A gyerek így kommentálja:
- A francba, mekkora szívás!
A tanár feldühödik, és berendeli Pistike anyját, hogy megbeszélje vele a gyerek stílusát.
- Asszonyom, a fia nagyon csúnyán beszélt az órán!

- A francba, mekkora szívás! Mit mondott az a kurva kölök? - kérdi az anyuka.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,13
Állatos
A farmon a ló belesüllyed egy mocsaras gödörbe. Arra megy a tyúk. A ló kéri, hogy hozzon gyorsan segítséget. A tyúk elszalad segítségért, de nincs otthon senki, így maga beül a gazdája sportkocsijába, és azzal kihúzza a lovat.
A ló nagyon hálás, és megígéri, hogy jó tett helyében jót várjon a tyúk. Egyik nap, mit ad isten, a tyúk is elsüllyed egy gödörben, és kiabál a lónak.
- Ló, légy szíves menj a sportkocsiért és húzzál ki innen.
- Nekem nincs szükségem ehhez kocsira. Odaállok, odatartom a micsodámat, kapaszkodj bele és kihúzlak. És tényleg kihúzza a tyúkot.
Mi ebből a tanulság?
Ha valakinek akkora van, mint egy lónak, nincs szüksége sportkocsira ahhoz, hogy felszedjen egy tyúkot.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,0
Anyós
Egy ifjú házaspár lemegy a Velencei-óra nyaralni, de a szúnyogok már este 7 körül bekergetik őket a házba.
Látják, hogy a szomszéd nyaralóban nagyban megy a kerti-party, ezért átmennek megkérdezni, hogy miért nem csípik őket szét a szúnyogok.
A házigazda válaszol is:
- Bekenjük az anyóst mézzel, és kiültetjük a kert közepére.
Mire a másik fickó értetlenül:
- De nem kaparja magát széjjel?
- Á, dehogy! Béna...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,78
Rendőr
Behívják az elsőt és kérdezik tőle:
- Barna és cipőfűzője van, mi az?
Gondolkodik a rendőr, majd rávágja:
- Cipő!
Nagy ujjongás a teremben - átengedik.
Megy ki, kérdezi tőle a másik, hogy mi volt. Elmondja a megoldást a másiknak.
Az is bemegy és megkapja a kérdést:
- Falon van és ketyeg. Mi az?
Mire a rendőr megkérdezi:
- És fűző nincs benne?
- Nincs!
- Akkor szandál...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,30
Egyéb
Kedves Alkohol!
Ha jó emlékszem, abban egyeztünk meg, hogy hála neked okosabb és viccesebb leszek, a tánc pedig sokkal jobban fog menni.
Láttam a videót.
Beszélnünk kell!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,28