Székely
Az öreg székely meg a fia fát vágnak az erdőben...
A fiú odasuhint, de véletlenül levágja az apja lábát.
Erre az öreg:
- Áron, még egy ilyen és seggbe rúglak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,28
Székely
Két székely utazik a szekéren, s szokás szerint beszélgetni kezdenek.
- Van kendnek fia?
10 percre rá:
- Van.
Negyed óra múlva:
- Bajusza van-é?
- Van.
Egyszer csak hirtelen a semmiből előtűnik egy teherautó, nekimegy a szekérnek, felborítja, s a két székely kórházba kerül.
Ott fekszenek egymás mellett a kórteremben, mire megszólal az egyik:
- Oszt pödri már?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,79
Székely
A székely legény hazaviszi leendő feleségét, hogy bemutassa szüleinek, mire az apja a fülébe súgja:
- Ne vedd el fiam, tőlem van.
Legközelebb beállít a fiú egy másik lánnyal, az apja megint a fülébe súgja:
- Ne vedd el fiam, tőlem van.
Egy idő után a fiú beállít egy újabb lánnyal, mire az apja megint félrevonja:
- Ezt se vedd el fiam, ez is tőlem van.
Az anyja nem bírja tovább szó nélkül, magához inti a fiát:
- Fiam, vedd el bármelyiket, te sem apádtól vagy!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
Székely
A székely és a fia egy ágyban, egy dunna alatt fekszenek. Az öreg mocorgásra lesz figyelmes, meg is kérdi a fiát:
- Mit csinálsz fiam?
- Maszturbálok, édesapám!
- Oszt,...jó?
- Nem igazán, édesapám.
- Hát akkor, fiam talán próbáld meg a sajátoddal!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Székely
Egy székely házaspár éppen készülődik a lefekvéshez.
Az öregúr még kimegy az udvarra, majd 2 perc múlva visszajön, de tiszta nedves a nadrág szára...
Az asszony megkérdi tőle:
- Esik?
Az öreg válasza:
- Nem, fúj!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,48
Székely
Megszólítják az öreg székelyt a vásárban:
- Bátyám, magáé ez a borjú?
- Nem fiam, a tehenemé.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,37
Székely
A székely bácsi Pestre utazik a rokonokhoz látogatóba és a fiára bízza a gazdaságot amíg távol lesz. Ahogy visszatér, a fia már várja a lovaskocsival a vasútállomáson. Elindulnak haza és kérdezi az öreg:
- Minden rendben volt fiam?
- Igen apám.
- Semmi baj nem történt?
- Hát, eltört a villa nyele.
- Eltört a villa nyele? Hogyan tört el?
- Hát, amikor vittem a kutyát elásni.
- Miért, megdöglött a kutya?
- Sajnos, igen.
-Hogy történt?
- Letaposták a lovak és a tehenek.
- Hogy-hogy letaposták?
- Megriadtak amikor kigyulladt az istálló.
- Mitől gyulladt ki az istálló?
- Hát apám, átfújta a szél a parazsat a nagy házról.
- Hát az is leégett?!
- Igen, de a macska a hibás.
- Már, hogy lenne a macska a hibás?
- Felborította a gyertyákat, amikor ravataloztuk a nagymamát.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,27
Székely
Két székely bácsi találkozik a piacon. Egyik kérdezi:
- Mit adtál te a lovadnak tavaly amikor beteg volt?
- Korpát meg melaszt!
Egy hét múlva újra találkoznak:
- Korpát meg melaszt adtam a lovamnak,de mégis megdöglött!!

- Az enyém is!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,4
Székely
Az öreg székely meg a fia fát vágnak.
A fiú odasuhint egy nagyot, de véletlenül levágja az apja lábát.
Erre az öreg:
- Áron, még egy ilyen és seggbe rúglak!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,87
Székely
Az öreg székely a rettentő hidegben sapka nélkül áll az utcán, s vacog.
Arra jön a komája:
-Hallja kend, mit áll itt hajadonfőtt ebben a hidegben?
-Odabent a házban egy darab léccel rendbe szedtem az asszonyt, most kéne egy istenes ember aki ki merné hozni a sapkámat.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,43