Székely
Két székely fickó egy élő mókust akar átcsempészni a határon. Ahogy a vámhoz közelednek, az egyikük beteszi a mókust a nadrágjába. Hősiesen eljut a vámosig, de ott hirtelen kikapja a mókust és földhöz vágja.
- Ó te idióta, - szidja a társa - hát nem tudtál volna várni még 5 percet, amíg átjutunk?
- Ami sok, az sok! Ez a rohadt mókus előrenézett, talált két mogyorót s elkezdte hámozni azokat. Ezt még bírtam.
Azután hátra nézett, talált egy odút s megpróbált bejutni. Még ezt is bírtam.
De mikor a mogyorókat be akarta vinni az odúba, na az már sok volt!
- Ó te idióta, - szidja a társa - hát nem tudtál volna várni még 5 percet, amíg átjutunk?
- Ami sok, az sok! Ez a rohadt mókus előrenézett, talált két mogyorót s elkezdte hámozni azokat. Ezt még bírtam.
Azután hátra nézett, talált egy odút s megpróbált bejutni. Még ezt is bírtam.
De mikor a mogyorókat be akarta vinni az odúba, na az már sok volt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,55
Székely
Egy székely bácsi sakkozik a lovával. Ezt látva átszól hozzá a szomszéd:
- A csudába, magának ilyen okos lova van?
Mire a székely gúnyosan:
- Még, hogy ez okos? 3:1-re vezetek!
- A csudába, magának ilyen okos lova van?
Mire a székely gúnyosan:
- Még, hogy ez okos? 3:1-re vezetek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,38
Székely
- Az öreg székely hazaér a munkából és benyit a lányához.
- Mire azt látja hogy a lánya szobája tele van vibrátorokkal.
- Kérdezi az öreg :
- Minek ezek neked kislányom?
- Hát tudod apa fogszabályzó, szemüveg, rég nincs már barátom.
- Másnap hazaér a lány.
Benyit a konyhába, ahol az öreg egy nagy vibrátorral ül az asztalnál.
- Kérdi a lány :
- Apám maga mit csinál?
- Borozgatok a vejemmel:(
- Mire azt látja hogy a lánya szobája tele van vibrátorokkal.
- Kérdezi az öreg :
- Minek ezek neked kislányom?
- Hát tudod apa fogszabályzó, szemüveg, rég nincs már barátom.
- Másnap hazaér a lány.
Benyit a konyhába, ahol az öreg egy nagy vibrátorral ül az asztalnál.
- Kérdi a lány :
- Apám maga mit csinál?
- Borozgatok a vejemmel:(
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,9
Székely
A székely bácsi kimegy az udvarra. Pár perc múlva bejön, és csupa víz a nadrágja.
Az asszony megkérdezi tőle:
- Mi van, ember, ennyire esik?
- Nem, ennyire fúj!
Az asszony megkérdezi tőle:
- Mi van, ember, ennyire esik?
- Nem, ennyire fúj!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,26
Székely
Két székely fát vág az erdőben. Azt mondja az egyik:
- Te, tudod-e, mi az a vagánykodás?
- Nem tudom.
A székely földobja a baltát, alááll, és az utolsó pillanatban ugrik el a leeső fejsze alól.
- Na látod, ez a vagánykodás!
A másik székelynek megtetszik a dolog, így másnap a fiával megy ki az erdőre, gondolja megmutatja, mit tanult.
- Fiam, tudod-e mi az a vagánykodás?
- Nem tudom.
A fickó feldobja a baltát, alááll, majd amikor el kellene ugrani megbotlik, és agyonüti a balta.
A fiú egyedül megy haza. Otthon kérdi az anyja:
- Apád hol van?
- Még kinn vagánykodik az erdőben.
- Te, tudod-e, mi az a vagánykodás?
- Nem tudom.
A székely földobja a baltát, alááll, és az utolsó pillanatban ugrik el a leeső fejsze alól.
- Na látod, ez a vagánykodás!
A másik székelynek megtetszik a dolog, így másnap a fiával megy ki az erdőre, gondolja megmutatja, mit tanult.
- Fiam, tudod-e mi az a vagánykodás?
- Nem tudom.
A fickó feldobja a baltát, alááll, majd amikor el kellene ugrani megbotlik, és agyonüti a balta.
A fiú egyedül megy haza. Otthon kérdi az anyja:
- Apád hol van?
- Még kinn vagánykodik az erdőben.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,89
Székely
A székely meg a fia kaszálnak a réten. Az út szélén lenge nőcske álldogál.
Hosszasan bámulják a szemük sarkából. Egyszer csak jön egy BMW, megáll a fickó, letekeri az ablakot, a nőcske behajol, ablak fel...
Eltelik 5 perc, ablak le, nőcske előbújik, megigazítja magát, majd a BMW elszáguld...
A székely fia kajánul vigyorog:
- Ídesapám! Az tuti, hogy ilyen verdára pízzünk sose lesz, de ilyen ajtót ugye azé veszünk?
Hosszasan bámulják a szemük sarkából. Egyszer csak jön egy BMW, megáll a fickó, letekeri az ablakot, a nőcske behajol, ablak fel...
Eltelik 5 perc, ablak le, nőcske előbújik, megigazítja magát, majd a BMW elszáguld...
A székely fia kajánul vigyorog:
- Ídesapám! Az tuti, hogy ilyen verdára pízzünk sose lesz, de ilyen ajtót ugye azé veszünk?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,43
Székely
Egy székely bácsi ül a padon és ellette fekszik egy kutya. Odamegy hozzá egy turista.
- Bátyám, harap a kutyája?
- Nem harap az.
Erre a turista meg akarja simogatni a kutyát, de az mégis jól megharapja.
- Jaj! Azt mondta, nem harap a kutyája!
- Az enyém nem is, de ez a sógorom kutyája.
- Bátyám, harap a kutyája?
- Nem harap az.
Erre a turista meg akarja simogatni a kutyát, de az mégis jól megharapja.
- Jaj! Azt mondta, nem harap a kutyája!
- Az enyém nem is, de ez a sógorom kutyája.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Székely
El is megy az iskolába, ahol egy felvételi vizsgán kell átesnie matematikából.
- Bácsikám, ha én adok magának kettő nyulat, aztán még kettőt, majd még kettőt, hány nyula lesz? - kérdi a vizsgáztató.
- Hát bizony, akkor hét! - feleli a bácsi.
- Na, ezt gondolja át még egyszer! Ha adok magának háromszor két nyulat, akkor hány nyula lesz? - kérdi újra a vizsgáztató.
- Hét! - mondja a bácsi határozottan.
- De ember, még ezt az egyszerű számtan feladatot sem tudja megoldani?
Nem tudja, mennyi háromszor kettő?
- Háromszor kettő az 6! - mondja erre a bácsi.
- Akkor az előbb miért hetet mondott? - teszi fel a kérdést kissé dühösen a vizsgáztató.
- Az előbb nyulat tetszett kérdezni, abból meg van nekem is otthon egy!
- Bácsikám, ha én adok magának kettő nyulat, aztán még kettőt, majd még kettőt, hány nyula lesz? - kérdi a vizsgáztató.
- Hát bizony, akkor hét! - feleli a bácsi.
- Na, ezt gondolja át még egyszer! Ha adok magának háromszor két nyulat, akkor hány nyula lesz? - kérdi újra a vizsgáztató.
- Hét! - mondja a bácsi határozottan.
- De ember, még ezt az egyszerű számtan feladatot sem tudja megoldani?
Nem tudja, mennyi háromszor kettő?
- Háromszor kettő az 6! - mondja erre a bácsi.
- Akkor az előbb miért hetet mondott? - teszi fel a kérdést kissé dühösen a vizsgáztató.
- Az előbb nyulat tetszett kérdezni, abból meg van nekem is otthon egy!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,52
Székely
Felszáll a buszra az öreg székely, majd útközben fingik egy hatalmasat. Erre felpattan egy öreg néni, így szól:
- Ez hallatlan.
Erre azt mondja a székely:
- De szaga van.
Utána felpattan egy öreg bácsi és így szól:
- Kikérjük magunknak!
- Már kint van!
Erre felpattan egy másik néni is, ő így szól:
- No de kérem, itt többen is vagyunk.
A székely így válaszol:
- Hát nincs probléma, osszák el egymás között.
- Ez hallatlan.
Erre azt mondja a székely:
- De szaga van.
Utána felpattan egy öreg bácsi és így szól:
- Kikérjük magunknak!
- Már kint van!
Erre felpattan egy másik néni is, ő így szól:
- No de kérem, itt többen is vagyunk.
A székely így válaszol:
- Hát nincs probléma, osszák el egymás között.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,12
Székely
Először utazik a székely bácsi a repülőn.
Kérdezi a stewardestől:
- Mondja kedves, aztán van-e itt elég ejtőernyő mindenkinek?
- Nagyon ritka, hogy egy repülő lezuhanna, így mi nem tartunk ejtőernyőt!
- Hát a hajók is ritkán süllyednek el, aztán ott mégis mindig van mentőcsónak.
Pedig gondolom úszni többen tudnak, mint repülni!
Kérdezi a stewardestől:
- Mondja kedves, aztán van-e itt elég ejtőernyő mindenkinek?
- Nagyon ritka, hogy egy repülő lezuhanna, így mi nem tartunk ejtőernyőt!
- Hát a hajók is ritkán süllyednek el, aztán ott mégis mindig van mentőcsónak.
Pedig gondolom úszni többen tudnak, mint repülni!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
top10 vicc a kategóriában