Székely
Orgonaszínű inget akar vásárolni a székely.
A kereskedő halmozza a különféle színű ingeket, az egyik túl sötét, a másik
rózsaszínű, a harmadik zöldes, a negyedik pirosas.
A kereskedő már kezd kiborulni idegileg, ezért megkérdi:
- Uram, látott már valahol olyan inget?
- Láttam hát, ott van a kirakatban.
- Na de, az az ing fehér!
- És akkor? Maga még nem látott soha fehér orgonát?
A kereskedő halmozza a különféle színű ingeket, az egyik túl sötét, a másik
rózsaszínű, a harmadik zöldes, a negyedik pirosas.
A kereskedő már kezd kiborulni idegileg, ezért megkérdi:
- Uram, látott már valahol olyan inget?
- Láttam hát, ott van a kirakatban.
- Na de, az az ing fehér!
- És akkor? Maga még nem látott soha fehér orgonát?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4
Székely
Az öreg székelynek 50 litert tejelő Riska tehene van, csodájára is jár az
ország-világ. Kimegy a bácsihoz a riporter is érdeklődni:
- Bácsikám! Hogy lehetséges, hogy a maga tehene ilyen sok tejet ad?
- Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik.
- Ezt hogy érti?
- Minden reggel kimegyek az istállóba és megkérdem a Riskát, hogy na "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"
ország-világ. Kimegy a bácsihoz a riporter is érdeklődni:
- Bácsikám! Hogy lehetséges, hogy a maga tehene ilyen sok tejet ad?
- Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik.
- Ezt hogy érti?
- Minden reggel kimegyek az istállóba és megkérdem a Riskát, hogy na "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,35
Székely
Erősen ittasan, éjszaka megy haza a székely, s tűnődik, hogy hogyan menjen be, hogy meg ne tudják a szomszédok. Hirtelen ötlettel bekiált az ablakon:
- Itthon van-e a gazda?
Röstelli ám erősen az asszonyka, hogy nincs otthon ilyenkor a ház ura, s azt mondja:
- Itthon van hát!
Eltátja a száját odakint a székely:
- Akkor tán mégse az vagyok, akinek gondoltam magam...
- Itthon van-e a gazda?
Röstelli ám erősen az asszonyka, hogy nincs otthon ilyenkor a ház ura, s azt mondja:
- Itthon van hát!
Eltátja a száját odakint a székely:
- Akkor tán mégse az vagyok, akinek gondoltam magam...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,77
Székely
Öreg székelytől kérdezi az unokája:
- Öregapám, látott már maga antennát?
- Hát láttam is, meg ettem is.
- De hát az fémből van!
- Akkor csak láttam.
- Öregapám, látott már maga antennát?
- Hát láttam is, meg ettem is.
- De hát az fémből van!
- Akkor csak láttam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Székely
A székely meg a fia megy az erdőbe gombát szedni a fiú talál a bokorban egy rozsdás puskát, kérdezi az apjától:
- Mi ez édesapám ?
Erre az öreg:
- Hát trombita.
Majd fogja és a szájába teszi és fújni kezdi, erre az eldurran. Az öreg szája fültől fülig reped. A fiú megszólal:
- Ne nevessen édesapám, mert én nagyon megijedtem !
- Mi ez édesapám ?
Erre az öreg:
- Hát trombita.
Majd fogja és a szájába teszi és fújni kezdi, erre az eldurran. Az öreg szája fültől fülig reped. A fiú megszólal:
- Ne nevessen édesapám, mert én nagyon megijedtem !
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,19
Székely
Bemegy a székely legény a kocsmába és elkiáltja magát:
- Ki meri megütni az apámat?!
Néma csend. A legény még egyszer elkiáltja magát:
- Ki meri megütni az apámat?!
Erre odalép egy szekrény nagyságú fickó és durr, lekever az apának egy nagy pofont. Erre a székely legény:
- Jöjjön innen édesapám, mert itt a végén még agyonverik magát!
- Ki meri megütni az apámat?!
Néma csend. A legény még egyszer elkiáltja magát:
- Ki meri megütni az apámat?!
Erre odalép egy szekrény nagyságú fickó és durr, lekever az apának egy nagy pofont. Erre a székely legény:
- Jöjjön innen édesapám, mert itt a végén még agyonverik magát!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,7
Székely
Az öreg székely unokája hazatér a kirándulásból és ajándékba ad az öregnek egy dobozos sört.
Az öreg megköszöni, majd előkapja bicskáját és kanyarint egy lyukat a doboz tetejére.
Az unokája felkiált:
- Papa, azt nem úgy kell felbontani. Ott van a tetején az a kis pöcök, azt kell meghúzni és akkor kinyílik.
- Na jah, - mondja az öreg - az azoknak van, akiknek nincs bicskájuk.
Az öreg megköszöni, majd előkapja bicskáját és kanyarint egy lyukat a doboz tetejére.
Az unokája felkiált:
- Papa, azt nem úgy kell felbontani. Ott van a tetején az a kis pöcök, azt kell meghúzni és akkor kinyílik.
- Na jah, - mondja az öreg - az azoknak van, akiknek nincs bicskájuk.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,11
Székely
Négy székely ül körben egy asztalnál. Az asztal közepén egy flaska áll. Az első megfogja, húz belőle egy nagyot, majd lerakja az üveget. A 2. szintén megfogja, húz egy nagyot, lerakja. A harmadik szintén. A 4. is meghúzza, majd miután lerakja, megszólal:
- Ez petróleum!
Az első végigméri és megszólal:
- Az.
- Ez petróleum!
Az első végigméri és megszólal:
- Az.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Székely
Az öreg székely elkezd fohászkodni a Jóistenhez:
- Édes, drága Jóistenem, én olyan nagyon szeretem a feleségemet, hogy mindenemet odaadnám érte!
- Ne engedd, hogy beteg legyen, legyek inkább én!
- Ne engedd, hogy szenvedjen az életben, szenvedjek inkább én!
- Ne engedd, hogy özvegy legyen, legyek inkább én!
- Édes, drága Jóistenem, én olyan nagyon szeretem a feleségemet, hogy mindenemet odaadnám érte!
- Ne engedd, hogy beteg legyen, legyek inkább én!
- Ne engedd, hogy szenvedjen az életben, szenvedjek inkább én!
- Ne engedd, hogy özvegy legyen, legyek inkább én!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,59
Székely
Két székely felmegy Pestre ügyes-bajos dolgaikat intézni, úgy adódik, hogy lekésik a hazafelé tartó vonatot.
- Bátyám, ha már így alakult vegyünk ki egy szobát, menjünk el színházba, érezzük jól magunkat. Úgy is tesznek, kiveszik a szobát, beesznek, beisznak irány a színház. Elkésnek, így középen kapnak helyet, beoldalaznak, huszonöt ember feláll, elkezdődik. Jó tíz perc elteltével szól az öreg:
- Fiam, szarnom kell!
- Menj ki bátyám!
Benyit az öreg székely az első ajtón amit meglát, sötét üres szoba, bemegy a következőbe szintén, már kezdi feladni, ám a harmadikban fény, asztal rajta egy váza - gondol egyet, beleszarik a vázába. Visszamegy.
- Na mi volt fiam?
- Hát bejött az őrgróf és a cseléd, az őrgróf elővette hatlövetűjét, lelőtte a cselédet és kihúzta a hajánál fogva, bejött az őrgrófné, lelőtte azt is és kihúzta a hajánál fogva,
aztán jöttél te, beleszartál a vázába, és most várjuk, hogy mi lesz!
- Bátyám, ha már így alakult vegyünk ki egy szobát, menjünk el színházba, érezzük jól magunkat. Úgy is tesznek, kiveszik a szobát, beesznek, beisznak irány a színház. Elkésnek, így középen kapnak helyet, beoldalaznak, huszonöt ember feláll, elkezdődik. Jó tíz perc elteltével szól az öreg:
- Fiam, szarnom kell!
- Menj ki bátyám!
Benyit az öreg székely az első ajtón amit meglát, sötét üres szoba, bemegy a következőbe szintén, már kezdi feladni, ám a harmadikban fény, asztal rajta egy váza - gondol egyet, beleszarik a vázába. Visszamegy.
- Na mi volt fiam?
- Hát bejött az őrgróf és a cseléd, az őrgróf elővette hatlövetűjét, lelőtte a cselédet és kihúzta a hajánál fogva, bejött az őrgrófné, lelőtte azt is és kihúzta a hajánál fogva,
aztán jöttél te, beleszartál a vázába, és most várjuk, hogy mi lesz!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,6
top10 vicc a kategóriában