Székely
Öreg székely bácsi ül a padon, mellette fekszik egy kutya. Odalép hozzá egy turista.
- Bátyám, harap a kutyája?
- Nem harap az.
Erre a srác meg akarja simogatni a kutyát, de az hirtelen jól megharapja.
- Jaj! Azt mondta, hogy nem harap a kutyája!
- Az enyém nem is, de ez a sógoromé...
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,3
Székely
A vonaton utazik egy kisasszony, vele szemben pedig ül egy idős paraszt bácsi.
A kisasszony észreveszi, hogy a lábaszárán mászik egy bolha, lehajol hogy elkapja, de közben véletlenül fingik egyet.
Erre megszólal az öreg:
Úgy-úgy kedves, ha nem tudja megfogni, lője le!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,16
Székely
Két székely utazik a szekéren, s szokás szerint beszélgetni kezdenek.
- Van kendnek fia?
10 percre rá:
- Van.
Negyed óra múlva:
- Bajusza van-é?
- Van.
Egyszer csak hirtelen a semmiből előtűnik egy teherautó, nekimegy a szekérnek, felborítja, s a két székely kórházba kerül.
Ott fekszenek egymás mellett a kórteremben, mire megszólal az egyik:
- Oszt pödri már?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,79
Székely
Az öreg székely meg a fia ülnek a szekéren.Egyszer csak elhaladnak egy feszület mellett.
Így szól az öreg székely:
- No! Látod fiam? Ő az, aki a mindennapi kenyerünket adja.
Mire a fiú:
- Mié? Pék a csávó?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,19
Székely
Két székely pipázik az erdőben a tűznél. Egyszer csak megszólal a fiatalabb:
- Mondja kend, van-e másik gatyája?
Pipáznak tovább, pöfékelnek csöndesen, majd úgy 10 múlva az öregebb:
- Van biza.
Pipáznak tovább, nyugodtan pöfékelnek, mikor újabb 10 perc múlva a fiatalabb újra megszólal:
- Akkó ez hadd égjen.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,58
Székely
Gombázni megy a székely meg a komaasszonya.
Hazafelé menet az asszony nem állja meg szó nélkül:
- Hej koma, de féltem én az erdőben, hogy lefog!
- Ugyan, komaasszony, már hogy fogtam volna le, hiszen vizes volt a fű.
- Ejnye, hát leterítettem volna a nagy kendőt!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,39
Székely
Öreg székelytől kérdezi az unokája:
- Öregapám, látott már maga antennát?
- Hát láttam is, meg ettem is.
- De hát az fémből van!
- Akkor csak láttam.
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,1
Székely
A székely meg a fia kaszálnak a réten. Az út szélén lenge nőcske álldogál.
Hosszasan bámulják a szemük sarkából. Egyszer csak jön egy BMW, megáll a fickó, letekeri az ablakot, a nőcske behajol, ablak fel...
Eltelik 5 perc, ablak le, nőcske előbújik, megigazítja magát, majd a BMW elszáguld...
A székely fia kajánul vigyorog:
- Ídesapám! Az tuti, hogy ilyen verdára pízzünk sose lesz, de ilyen ajtót ugye azé veszünk?
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 2,43
Székely
A székely gazda magához hívja az unokáját:
- Itt ez a flaska, eredj kisfiam, hozz bort a kocsmából!
- Na, de nagyapa, pénz nélkül?
- Pénzből a bolond is tud hozni! Na menj!
El is bandukol a gyerek, 20 perc múlva visszajön. Nyújtja a nagyapjának az üres flaskát. Azt mondja erre az öreg:
- Ej, ki látott már olyat, hogy az ember üres flaskából bort igyék?
- Hát teliből inni a bolond is tud!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 4,18
Székely
Az öreg székely részegen megy haza és beleesik a kútba. Kirohan hozzá az egész család, leengedik a kötelet és elkezdik felhúzni.
Mikor kibukkan a feje a kútból, elkezd rettentően nevetni. Mondja neki az asszony:
- Ember, mit röhögsz, hisz épp hogy csak megmentettük az életed!
- Azon röhögök, hogyha elengedném a kötelet, hogy seggre esnétek!
Értékeld a viccet:
Eddigi értékelés: 3,88